18.03.2021

Ettevõtlusakadeemia veebiseminar “Kuidas luua brändi, mis kasvatab külmast kontaktist uued kliendi brändi advokaadid?“

Tallinna ettevõtluskeskus koostöös TalTechiga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia 2021" veebiseminaril 18. märtsil 2021 kell 10.00-11.30. Seminari viib läbi Teet Torim, ettevõtja, Boost Yourself tegevjuht ja TalTechi digiturunduse lektor.

Veebiseminaril räägime, kuidas sotsiaalmeedia, tasulised reklaamid ja teadlik digiturundamine aitab kasvatada ettevõttele püsikliente, kes kaitsevad ka ettevõtte huve ja seisavad selle brändi eest. Samuti, millised on teadlikud ja oskuslikud digiturunduse kanalite valimise põhimõtted ning millist rolli need mängivad püsiklientide loomisel. Igal ettevõttel on võimalus oma teadliku digiturundusega ehitada püsiklientide armee, kes kannavad ja kaitsevad ettevõtet ning brändi.

 

Teet Torim.jpg

Teet on ettevõtte Boost Yourself tegevjuht ja kaasasutaja. Ta on Nullist digiturunduse üks koolitajatest, kus tänaseks üle 1600 ettevõtte on saanud digiturunduse praktilised teadmised. Aktiivne E-kaubandusliidu juhatuse liige aidates kaasa e-kaubanduse valdkonna arengule. Tänaseks ka TalTech digiturunduse lektor.

Seminar on tasuta, palume eelnevalt registreeruda. Veebiseminari ei salvestata ja järelevaatamise võimalus puudub. 

Lisatud loengumaterjalid


Lisainfo:
Krista Kink
Tallinna ettevõtlusteenistuse ettevõtluskeskus
krista.kink@tallinnlv.ee
640 4225

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikool
helena.rozeik@taltech.ee

Vaata Tallinna ettevõtluskeskuse sündmuste kalendrit

Uudise rubriigid: