Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid

inkubaator_FB_180x180px.gifEttevõtlusinkubaator on ettevõtluse tugistruktuur, mille eesmärgiks on noorte ettevõtete stardi- ja arendusriskide vähendamine ning nende konkurentsivõime tõstmine. Selleks pakutakse nõustamis-, koolitus- ja võrgustusteenuseid ning kvaliteetset töökeskkonda alustavale ettevõttele. Lisaks põhiteenustele annavad ettevõtlusinkubaatorid esmaseid individuaalkonsultatsioone ettevõtlusega alustada soovijatele.

Tegevusstatistika lubab väita, et inkubaatoriga liitunud ettevõtted on teistest edukamad - näiteks on inkubaatori ettevõtete ellujäämismäär püsinud stabiilselt üle 90%.

Tallinna Ettevõtlusameti projektina alustanud ettevõtlusinkubaatoritest on tänaseks välja kasvanud arvestatav väikeettevõtluse tugimeede. Eduka projekti jätkamiseks loodi 2006. aastal eraldiseisev organisatsioon SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid, mille raames tegutseb Tallinnas kaks ettevõtlusinkubaatorit:

Lisainfo ettevõtlusinkubaatorite tegevuse ja ettevõtlusinkubatsiooniteenuse taotlemise kohta  www.inkubaator.tallinn.ee.

Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite esindustrükis:

tallinna-ettevõtlusinkubaatorid-esindustrykis-624x603.png

 

 

Viimati muudetud: 22.01.2018