Kuidas kujundada vanemaealistest arvestatav tööjõuressurss?

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema loengusarja "Avatud Akadeemia 2016" loengus 26. mail 2016 kell 10.00-12.00 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis (M225).  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Avatud Akadeemia loengu "Kuidas kujundada vanemaealistest arvestatav tööjõuressurss?" lektor on Tiina Tambaum.

Stereotüübid vanuse kohta mõjutavad meie käitumist alateadlikult, mistõttu võime vanemas eas tööjõudu ja kliente kohelda tahtmatult iseenda ärieesmärke kahjustades (Vanemaealistega kiputakse tööelus vähem arvestama. Miks see nii on ja kui palju see ettevõtetele maksma läheb?)

Loengumaterjalid: Tiina Tambaum, Kuidas kujundada vanemaealistest arvestatav tööjõuressurss?

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225        

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516           

"Avatud Akadeemia 2016" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.

Viimati muudetud: 25.11.2016