Selge sõnum ettevõtja igapäevastes e-kirjades

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema loengusarja "Avatud Akadeemia 2016" loengus 28. aprillil 2016 kell 10.00-12.00 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis (M134).  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Avatud Akadeemia loengu "Selge sõnum ettevõtja igapäevastes e-kirjades" lektor on Reili Argus.

E-kirjade haldamine võtab suure osa ettevõtja ajast. Ühelt poolt peaks e-kiri olema võimalikult lühike, teisalt ei tohiks see olla liiga lakooniline ning peaks olema viisakas. On ju e-kirjad meile ka oluliseks visiitkaardiks ja mainekujundajaks. Samal ajal on väga oluline esitada oma kirja peamine mõte nii, et see selgelt esile tuleks ja arusaadav oleks. Kuidas ikkagi kirjutada viisakaid ja tulemuslikke kirju ja säästa sealjuures ka aega?

Loengumaterjalid: Raili Argus, Selge sõnum ettevõtja igapäevastes e-kirjades 

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516               

"Avatud Akadeemia 2016" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.

Viimati muudetud: 02.05.2016