Tallinn osales ettevõtjatega rahvusvahelisel investeeringute ja kinnisvara messil MIPIM

Tallinn on messil osalenud koos ettevõtjatega seitsmel järjestikusel aastal perioodil 2011-2017 eesmärgiga tõsta Tallinna ettevõtlus- ja investeerimiskeskkonna rahvusvahelist tuntust ning toetada ettevõtjaid rahvusvahelistumisel ja investeeringute kaasamisel ning aidata tõsta usaldust potentsiaalsete investorite, klientide ja partnerite hulgas.

MIPIM on üks juhtivamaid rahvusvahelisi erialamesse, mis toob kokku mõjukaimad kinnisvara, arhitektuuri, kohaturunduse ja investeeringute ala asjatundjad üle maailma.

Kaaseksponendina osales 9 ettevõtet:     

Ettevõtjad Tallinna stendil messil MIPIM 2017.jpg

WTC Tallinn Aktsiasels
Uus Maa Property Advisors OÜ
BPT Real Estate AS
Aktsiaselts  Kaamos Kinnisvara
Northern Horizon Capital AS
EstateGuru OÜ
Advokaadibüroo COBALT OÜ
Osaühing Endover KVB
AS Pro Kapital Grupp

Tallinna ühisstendi külalistel oli võimalus osaleda loosis, mille auhinnapaketid panid välja Tallinn Hotels ja unikaalne lugude hotell Solo Sokos Hotel Estoria.

Kaheöölise majutuse kahele Savoy Boutique hotellis võitis Nadia Koslowski Prantsusmaalt, hotelli Palace majutusepaketi võitis Agnieska Poolast ja unikaalse lugude hotelli Solo Sokos Hotel Estoria ööbimise kahele võitis Simon Drewelt Inglismaalt .

  Savoy voitja_Nadia Koslowski_Prantsusmaalt.jpg    Palace hotel voitja.jpg     Estoria voitja Simon Drewelt Inglismaalt.jpg

Palju õnne võitjatele ja suur tänu TallinnHotelsile ja Solo Sokos Hotel Estoriale auhindade eest!

Rohkem infot: http://www.tallinn.ee/est/ettevotjale/MIPIM-2017-10 

Viimati muudetud: 20.03.2017