30.09.2020

Majandusakadeemia seminar "Kaugtöö ohud ja võimalused"

30. septembril 2020. Seminar toimub veebis!

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tartu Ülikooli Tallinna esindusega kutsub osalema seminarisarja "Majandusakadeemia 2020" sügishooaja avaseminaril 30. septembril 2020 kell 10.00-11.30. 

Seminari viib läbi Liina Puusepp, Tartu Ülikooli nõustaja ja koolitaja. Veebiseminaril osalemise link saadetakse enne ürituse algust.

Tänapäeva ühiskond eeldab paindlikkust, see kehtib ka töösuhete kohta. Koroonakriis on tõstatanud küsimuse, kas nüüd peakski kõik tööandjad võimaldama töötajatel kodukontoris töötada? Töötajad ka justkui ootavad ja eeldavad seda? Samas ei mõtle töötaja sageli realistlikult, kas tema kodukontor ka tegelikult sobib kodus töötamiseks aga ka sellele, kas tema oskused ja teadmised võimaldavad üksi kodukontoris töötada. Ja kui seda peaks tegema veel viiel päeval nädalas? Seminaril käsitleme muuhulgas kriisist tingitud kaugtöö rakendamisega kaasnevaid praktilisi ja psühholoogilisi aspekte. Ja vaatame, et kuidas oleks töötajat mõistlik koolitada, kui tööandjal tekib kahtlusi tema oskustes omapäi töötada.

Kaugtöö.jpg

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine

Registreeru seminarile

Lisainfo:      

Pille Põesaste                          
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: pille.poesaste@tallinnlv.ee                                                      Tel: 640 4207           

Ene Teemäe                          
Tartu Ülikooli Tallinna esindus                                 
E-post: ene.teemae@ut.ee                                     
Tel: 737 6000

Uudise rubriigid: