Uued ärimudelid liikumistervise valdkonnas

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema loengusarja "Avatud Akadeemia 2016" loengus 31. märtsil 2016 kell 10.00-12.00 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis (M218).  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Spordi ja liikumise valdkond on kasvav majandussektor, sest rohkelt jagub sihtrühmi, kelle vajadustega keegi ei tegele. Mis on need väljakutsed, milles peitub võimalus heaks äriks?Avatud Akadeemia loengu "Uued ärimudelid liikumistervise valdkonnas" lektor on Kristjan Port.

Loeng on tasuta.

Loengumaterjalid: Kristjan Port, Uued ärimudelid liikumistervise valdkonnas

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225          

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516         

"Avatud Akadeemia 2016" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.

Viimati muudetud: 13.04.2016