Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid

inkubaator_FB_180x180px.gif

Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid (https://inkubaator.tallinn.ee/) on ellu kutsutud alustavate ettevõtete kasvu toetamiseks ning selle struktuuri kuuluvad Tallinna Loomeinkubaator ja Tallinn Design House.

Tallinna Loomeinkubaatori eesmärk on alustavate loomeettevõtete äri arendamine ja kasvatamine inkubatsiooniteenuse abiga. Selleks aitab inkubaator alustavatel ettevõtetel luua ja arendada ärimudelit, valideerida turul toodet või teenust ning laieneda välisturgudele. Inkubatsiooniteenuse raames pakutakse kliendile kuni kahe aasta pikkust individuaalset arenguprogrammi, mille käigus valmistatakse ärimudelit, toodet ja meeskonda ette kestlikuks kasvuks. Igal inkubatsiooniprogrammi kliendil on toeks inkubaatori ärikonsultant ja vajalike eriteadmistega mentor.

Loomeinkubaator asub Baltika kvartalis 1448  suurusel alal ning pakub stuudio- ja kontoripindu ligikaudu 40 ettevõttele. 
7–54 m² ruumidesse mahub kuni 90 töökohta ja avatud kontoris on 12 ühiskasutuses töökohta.

Tallinn Design House (TDH) on ühisturundus- ja ekspordiplatvorm juba tegutsevatele ning ennast turul tõestanud brändidele. See tutvustab esmakordselt esinduslikku valikut Eesti disainist, alates moest ja lõpetades mööbliga. TDH eesmärk on toetuse ja koostöö kaudu suurendada Eesti disainerite müügikäivet, viia edukaid tootemarke välisturgudele, tugevdada Eesti disaini kuvandit ja tutvustada seda avalikkusele. TDH teenindab keskmiselt 100 ekspordi- ja ühisturunduse platvormi klienti aastas. TDH asub Rotermanni kvartalis ning on avatud ka sündmusteks ja esitlusteks.

Lisainfo ettevõtlusinkubaatorite tegevuse ja ettevõtlusinkubatsiooniteenuse taotlemise kohta  https://inkubaator.tallinn.ee/.

Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite esindustrükis:

tallinna-ettevõtlusinkubaatorid-esindustrykis-624x603.png

 

 

Viimati muudetud: 22.02.2019