10.05.2017

Alates 16.05.2017 muutus ajutine liikluskorraldus Haabersti ristmikul

Alates 16.05.2017 jätkuvad Haabresti ristmiku ehitustööd ja alates teisipäevast, 16. maist muutus liikluskorraldus Haabersti ringristmikul ning Paldiski maanteel ja Rannamõisa teel.

Tallinna Kommunaalamet teatab, et alates 16. maist alustati Paldiski maantee viadukti ehitusega ning teedeehituslike töödega. Jätkuvad tehnovõrkude ehitustööd.

Alates 16.05.2017 suleti Paldiski maantee Rocca Al Mare kaubanduskeskuse poolne sõidutee osa. Kogu liiklus  suunatakse loomaaiapoolsele teepoolele, kus on avatud mõlemas suunas üks sõidurada. Haabersti ringristmikust kuni K-Rauta parklani suleti Paldiski maantee vasak sõidutee pool ja liiklus jäi tee parempoolsele osale. Rannamõisa teel jäi avatuks mõlemas suunas üks sõidurada, ehitustööd toimuvad sõidutee ääres.

Liikluspiirangud Haabersti ringristmikul, Paldiski maanteel ja Rannamõisa teel kehtivad kuni juulikuu esimese nädalani. Siis jõuavad Haabersti istmiku rekonstrueerimistööd järgmisesse etappi ja kehtestatakse täiendavad liikluskorralduslikud muudatused ning ümbersuunamised.

Palume liiklejatel, samuti jalakäijatel, järgida ajutiste liikluskorraldusvahendite nõudeid ning arvestada, et piirangute tõttu on liiklus piirkonnas häiritud ning varuda rohkem aega.

Vabandame seoses ebameeldivustega ja piirangutega, mida põhjustavad ümberehitustööd. 2018. aasta sügisest ootab Teid parem liikluskeskkond.

Ajutine liikluskorraldus skeem alates 16.05.2017

Ajutine liikluskorraldus skeem juuli 2017  

Ajutine liikluskorraldus skeem okt-nov 2017

Haabersti ristmiku ümbersõidu skeem

Uudise rubriigid: