Haabersti Linnaosa Valitsuse juhtkond

Aadress: Ehitajate tee 109a/1,
13514 Tallinn
Telefon: 640 4800
E-post: haabersti@tallinnlv.ee 

Linnaosa vanema asetäitja linnaosa vanema ülesannetes - Oleg Siljanov
Telefon: 640 4803
E-post: oleg.siljanov@tallinnlv.ee
Kabinet: 204

Vastuvõtt: E 15.00 - 18.00 ja N 9.00 - 12.00 

Linnaosa vanema asetäitja - Andres-Marius Rosenblatt
Telefon: 640 4813
E-post: andres-marius.rosenblatt@tallinnlv.ee
Kabinet: 202

Vastuvõtt: E 15.00 - 18.00 ja N 9.00 - 12.00 

Haldussekretär - Natalja Akulina
Telefon: 640 4866
E-post: natalja.akulina@tallinnlv.ee
Kabinet: 208

Avalike suhete nõunik - Elina Rannaste
Telefon: 640 4853
E-post: elina.rannaste@tallinnlv.ee 
Kabinet: 219

Nõunik - Sirli Grauberg
Telefon: 640 4898
E-post: sirli.grauberg@tallinnlv.ee  
Kabinet: 223

Arhitekt - Tiina Jaska
Telefon: 640 4856
E-post: tiina.jaska@tallinnlv.ee 
Kabinet: 218

Eelarve peaspetsialist - Marika Kiiver
Telefon: 640 4809
E-post: marika.kiiver@tallinnlv.ee 
Kabinet: 224

Peaspetsialist - Olga Nigrovskaja
Telefon: 640 4806
E-post: olga.nigrovskaja@tallinnlv.ee 
Kabinet: 221

Terviseedenduse peaspetsialist - Liina Kaev
Telefon: 640 4860
E-post: liina.kaev@tallinnlv.ee 
Kabinet: 217a

 

Viimati muudetud: 08.02.2021