Rühmad ja õpetajate kontaktid

Kullatükid (kuni 3a)

Rühm on avatud 8.00 - 18.00
Õpetajad: 
Raili Rihter
e-post: Raili.Rihter@haraka.edu.ee
Katrin Haab
e-post: Katrin.Haab@haraka.edu.ee
Õpetaja abi: Annika Väli

Särasilmad (3 - 4a)

Rühm on avatud 7.30 - 18.00
Õpetajad:
Katrin Jüris
e-post: Katrin.Jyris@haraka.edu.ee
Eive Kabel
e-post: Eive.Kabel@haraka.edu.ee
Õpetaja abi: Marge Raudmäe

Siiruviirud (4 - 6a)

Rühm on avatud 7.30 - 18.00
Õpetajad: 
Ruth Rungi
e-post: Ruth.Rungi@haraka.edu.ee
Helen Viitong
e-post: Helen.Viitong@haraka.edu.ee 
Õpetaja abi: Raili Raud

Sillerdajad (6 - 7a) 

Rühm on avatud 7.00 - 19.00 - valverühm
Õpetajad: 
Mare Sigur
e-post: Mare.Sigur@haraka.edu.ee
Annika Truumaa
e-post: Annika.Truumaa@haraka.edu.ee
Õpetaja abi: Lea Lillevälja

Muusikaõpetaja Virve-Ingrid Lige
Liikumisõpetaja Eva-Liis Avakivi

Viimati muudetud: 19.10.2020