Auhinnatud õpetajad 2011

Tallinna haridusasutuste kvaliteediauhind 2011

Hea õpetaja 2011

Ülle Siirman, Tallinna Rahumäe Põhikool             

Ülo Kurig, Tallinna Saksa Gümnaasium                 

Eve Rohtla, Tallinna Rahumäe Põhikool                

Helgi Neelov,  Tallinna Lasteaed Sinilill                

Anneli Laursoo, Tallinna Lasteaiast Pallipõnn

Parim noor õpetaja 2011

Kaisa Kungus, Tallinna Lasteaed Pallipõnn

Andrei Kante, Tallinna Humanitaargümnaasium   

Külli Raba, Tallinna Allika Lasteaed          

Deniss Presnetsov, Tallinna Pae Gümnaasium       

Mauri Randma, Tallinna Sikupilli Keskkool          

Jevgenia Polkovnikova, Tallinna Kullatera Lasteaed         

Katrin Annus, Tallinna Kadaka Lasteaed    

Kaialiisa Lääts, Rocca al Mare Kool           

Maarja Keskpaik, Ristiku Põhikool 

Pille Pipar, Tallinna Humanitaargümnaasium

Innovaatiline õpetaja 2011

Kati Kurim, Tallinna Reaalkool

Ljubov Jurgenovskene, Õismäe Kool

Martin Saar, Tallinna Reaalkool, GAG

Žanna Ilin, Tallinna Ülemiste Lasteaed

Mare Millert, Tallinna Endla Lasteaed

Rando Kuustik, Jakob Westholmi Gümnaasium

Viia Hang, Tallinna Kursitiku Gümnaasium

 eÕpetaja 2011

Nadežda Suurthal, Tallinna Linnamäe Lasteaed     

 Aasta õpetaja laureaadid 2011

Renna Marjundi, Tallinna 21. Kool

Virge Taimre, Tallinna Lasteaed Pääsusilm

Reet Lend, Kadrioru Saksa Gümnaasium

Birgy Lorenz, Pelgulinna Gümnaasium

Tiina Kauk, Tallinna Kadaka lasteaed

Krista Nõmmik, analinna Hariduskolleegium

 Tallinna aasta õpetaja 2011

Anni Kalm, Rocca al Mare Kool

Eive Kabel, Tallinna Haraka Lasteaed

Jaanika Kall, Kadrioru Saksa Gümnaasium

Lagle Matto, Tallinna Lilleküla Gümnaasium

Larissa Õnnis, Pirita Majandusgümnaasium

Ave Teder, Tallinna Tehnikagümnaasium

Anu Reha, Tallinna Kristiine Gümnaasium

Ivi Olev, Tallinna Saksa Gümnaasium

Katrin Kuld, Tallinna Lasteaed Pallipõnn

Katrin Johannes, Tallinna Rõõmupesa Lasteaed

Dmitri Rõbakov, Tallinna Juudi Kool

Silva Sepp, Jakob Westholmi Gümnaasium

Andrus Kangro, Tallinna Reaalkool

Anu Ott, Audentese Erakool

Juta Olesk, Tallinna Kannikese Lasteaed

Kristi Aitsam, Tallinna Nõmme Põhikool

Hiroyuki Sonobe, Tallinna Järveotsa Gümnaasium

 Tallinna aasta haridusjuht 2011

Izabella Riitsaar, Tallinna Pae Gümnaasiumis

Maris Veller, Tallinna Lasteaed Sinilind

Aina Arro, Tallinna Nurmenuku Lasteaed

 

 

Viimati muudetud: 15.10.2012