Auhinnatud õpetajad 2012

Tallinna haridusasutuste kvaliteediauhind Hea õpetaja 2012

  • Kaja Cimolonskas, Tallinna Kadaka Lasteaed
  • Reet Jõgeva, Tallinna Saksa Gümnaasium
  • Maie Lehtla, Tallinna Mahtra Lasteaed
  • Maiki Liivas, Tallinna Lasteaed Sipsik
  • Ene Määr, Tallinna Rahumäe Põhikool
  • Ella Šved, Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium
  • Reena Uusmets, Tallinna Nurmenuku Lasteaed
  • Irja Rebane, Ristiku Põhikool (tunnustus eduka esinemise eest)

 

Innovaatiline õpetaja 2012

  • Katrin Kuld, Tallinna Lasteaed Pallipõnn õpetaja
  • Jüri Kurvits, Tallinna Tehnikagümnaasiumi matemaatikaõpetaja
  • Kerstin Kööp, Tallinna Lasteaed Pallipõnn õpetaja
  • Ranno Nurmsaar, Nõmme Muusikakooli kitarri õpetaja
  • Astrid Randoja, Tallinna Lasteaed Sipsik õpetaja
  • Siret Piir, Tallinna Sikupilli Keskkooli loodusainete õpetaja

 

eÕpetaja 2012

  • Liis Jürisaar, Tallinna Kelmiküla Lasteaia õpetaja
  • Eeva Laul, Tallinna 32. Keskkooli logopeed ja eesti keele õpetaja
  • Rea Lillemets, Pelgulinna Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja
  • Marina Kurvits, Tallinna Tehnikagümnaasiumi haridustehnoloog ja arvutiõpetaja

 

Noor õpetaja 2012

  • Elvira Eiduks, Tallinna Kelmiküla Lasteaia õpetaja
  • Ronald Juurmaa, Rocca al Mare Kooli ajalooõpetaja
  • Jelena Kuštšenko, Kadrioru Saksa Gümnaasiumi sotsiaalpedagoog ja inglise keele õpetaja
  • Svetlana Martõn, Haabersti Vene Gümnaasiumi loodusõpetuse ja matemaatika õpetaja
  • Keiu Põlluveer, Gustav Adolfi Gümnaasiumi kehalise kasvatus õpetaja
  • Katrin Soo, Tallinna Linnupesa Lasteaia õpetaja
  • Kerli Stein, Tallinna Kadaka Lasteaia õpetaja
  • Natalia Voronova, Tallinna Pae Gümnaasiumi loodusõpetuse ja eesti keele õpetaja

 

Aasta õpetaja 2012 laureaadid

  • Ülle Kõllo, Haabersti Vene Gümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja
  • Marianne Liiv, Tallinna Kadaka Lasteaia direktor
  • Tiia Luuk, Tallinna Reaalkooli õppealajuhataja, ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
  • Eike Valgma, Lasnamäe Üldgümnaasiumi klassiõpetaja
  • Helgi Palm, Tallinna Lasteaed Pallipõnn liikumisõpetaja
  • Külli Arand, Tallinna Saksa Gümnaasiumi inglise keele ja klassiõpetaja

 

Tallinna aasta õpetaja 2012

  • Viive Aljas Tallinna Jaan Poska Lasteaia õpetaja
  • Rita Anton, Tallinna Nõmme Põhikooli õppealajuhataja, eesti keele ja kirjanduse õpetaja
  • Ilotana Haalen, Tallinna Kristiine Gümnaasiumi klassiõpetaja
  • Kaie Henk, Tallinna Tondi Põhikooli logopeed, abikooli õpetaja
  • Juta Hirv, Tallinna 21. Kooli arendusjuht ja meediaõpetaja
  • Maie Itse, Kardioru Saksa Gümnaasiumi matemaatika õpetaja
  • Merike Jaago, Tallinna Liivaku Lasteaia õpetaja
  • Katrin Jürison, Tallinna Haraka Lasteaia õpetaja
  • Irina Kudrjašova, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi logopeed
  • Marika Liivlaid, Tallinna Lasteaed Kiikhobu õpetaja
  • Riina Lindmaa, Tallinna Lille Lasteaia õpetaja
  • Svetlana Logussova, Tallinna Läänemere Gümnaasiumi huvijuht
  • Helle Lääne, Tallinna Lasteaed Sinilind õpetaja
  • Stella Onkel, Rõõmutarekese Lasteaia õpetaja
  • Reet Petermann, Tallinna Nõmme Põhikooli klassi- ja inimeseõpetuse õpetaja
  • Mari Rammo, Tallinna Lasteaed Pääsusilm õpetaja
  • Ingrid Reiljan, Tallinna Lasteaed Pääsusilm liikumisõpetaja
  • Eve Reinola, Pirita Majandusgümnaasiumi huvijuht
  • Kaia Rikson, Jakob Westholmi Gümnaasiumi klassiõpetaja
  • Karolina Sepp, Eesti Rahvusvahelise Kooli muusikaõpetaja, Kaunite Kunstide osakonnajuhataja
  • Helju Sillavee, Tallinna Kelmiküla Lasteaia õpetaja
  • Tiina Stamm, Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi klassiõpetaja

 

Tallinna aasta haridusasutuse juht 2012

  • Silvi Suur  Tallinna Lasteaed Pääsusilm direktor
  • Tõnu Piibur Pelgulinna gümnaasiumi direktor

 

 

Viimati muudetud: 02.09.2013