Auhinnatud õpetajad 2010

Tallinna Haridusasutuste Kvaliteediauhind 2010

Hea õpetaja 2010

  • Anne Piibur, Tallinna Rahumäe Põhikool
  • Mare Paist, Tallinna Saksa Gümnaasium
  • Heddi Reinsalu, Tallinna Lasteaed Pallipõnn, Tallinna Kadaka Lasteaed
  • Virge Taimre, Tallinna Lasteaed Pääsusilm
  • Tiina Truuts, Tallinna Rahumäe Põhikool
  • Merle Raidma, Tallinna Mustamäe Gümnaasium

 

eÕpetaja 2010

  • Kailit Taliaru, Tallinna Reaalkool
  • Katrin Keskla, Pirita Majandusgümnaasium
  • Liivia Kroon, Tallinna Tõnismäe Reaalkool

 

Noor õpetaja 2010

  • Eveli Soika, Jakob Westholmi Gümnaasium
  • Evelyn Neudorf, Tallinna Lasteaed Pääsusilm
  • Jaanus Kann, Tallinna Nõmme Gümnaasium
  • Liis Olt, Tallinna Lilleküla Gümnaasium
  • Merle Naarits, Tallinna Mutionu Lasteaias
  • Pavel Alonov, Tallinna Pae Gümnaasiumis
  • Siret Piir, Tallinna Sikupilli Keskkool
  • Susanna Aija,             Rocca al Mare Kool
  • Tanel Sauna, Tallinna Tehnikagümnaasium

 

Innovaatiline õpetaja 2010

  • Jaana Käba, Tallinna Tehnikagümnaasium
  • Kaia Beres, Tallinna Lepatriinu Lasteaed
  • Kaie Mei, Rocca al Mare Kool
  • Kaja Eskel, Tallinna Lepatriinu Lasteaed

 

Aasta õpetaja laureaadid 2010

  • Andres Talts, Tallinna Reaalkool
  • Andres Vakra, Tallinna Haridusamet
  • Anne Kaljurand, Gustav Adolfi Gümnaasium
  • Natalia Jurtšenko, Tallinna Pae Gümnaasiumis
  • Valentina Vint, Tallinna Kadaka Lasteaed
  • Ülo Kurig, Tallinna Saksa Gümnaasium

Tallinna aasta õpetaja 2010

  • Annela Valdi, Tallinna Kuristku Gümnaasium
  • Anneli Kristal, Tallinna  Mustamäe  Reaalgümnaasiumi
  • Elle Veigel, Kadrioru Saksa Gümnaasium
  • Eve Sepper, Tallinna Lasteaed Sipsik
  • Eve Tommula, Tallinna Lasteaed Kiikhobu
  • Kelli Prits, Tallinna Rõõmupesa Lasteaia
  • Kerstin Kööp, Tallinna Lasteaed Pallipõnn
  • Klaire Sinisalu, Merivälja Kool
  • Külli Relve, Audentese Erakool
  • Liina Norit, Tallinna Läänemere Gümnaasium
  • Lilian Aun, Jakob Westholmi Gümnaaium
  • Liudmyla Svirina, Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
  • Maiu Vendla, Tallinna Juudi Kool
  • Malle Tammoja, Tallinna Lasteaed Pääsusilm
  • Olga Frolova,             Tallinna Arbu Lasteaed
  • Olga Priimann, Tallinna Allika Lasteaed
  • Pelageja Ozerova, Tallinna Õismäe Vene Lütseum
  • Tiina Toiger, Liivalaia Gümnaasium

 

Viimati muudetud: 11.11.2010