Haridusasutuste ja kogukonna koostöö arendamine - On Board

URBACT III projekt on suunatud partnerlinnades tegevuste kavandamiseks, kuidas arendada koostööd kogukonnaga ning kuidas haridusuuendusi paremini ellu viia.

Viladecans linna haridusuuenduse koostöövõrgustik (Educational Innovation Network) on URBACT programmi poolt esile tõstetud kui hea praktika näide. Viladecans´i haridusuuenduse koostöövõrgustik edendab innovatsiooni ja loovust haridusasutustes digiõppe projektide, õpilaste ettevõtlikkuse arendamise ning koostöö kaudu haridusasutuste, ettevõtete, perede ja teiste kogukonna liikmete vahel. Projekti käigus analüüsitakse Viladecansi linna hea praktika kogemust ja kavandatakse tegevusi partnerlinnades.

Tallinna töörühmas osalevad haridusasutused - Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, Lasteaed Karikakar, Pelguranna Lasteaed, Tallinna Kunstigümnaasium, Ehte Humanitaargümnaasium, Tallinna Kadaka Lasteaed, Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Kelmiküla Lasteaed. Samuti on kaasatud Tallinna Haridusamet, Tallinna Ettevõtlusamet, Tallinna Noorsoo- ja Spordiamet, noortekeskused, Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoda jt partnerid. 

Projektis osalevad partnerlinnad Viladecans (juhtpartner/ Hispaania), Nantes (Prantsusmaa), Tallinn, Poznan (Poola), Halmstad (Rootsi) ja Albergaria (Portugal). 

Projekti I etapp kestab 04.04.-04.10.2018 ja II etapp 04.12.2018-04.12.2020.


Lisainfo:
Kadri Ausmaa, Katrin Parve, Leini Jürisaar - Tallinna Haridusamet
  
URBACT On Board.pngURBACT.JPGEL logo.jpg

Viimati muudetud: 25.03.2020