Sobitusrühmad

  • lisaks erivajaduseta lastele võetakse rühma keha-, kõne-, meele-, intellektipuudega, raske somaatilise haigusega, psüühika- või autismispektri häirega lapsi
  • rühmas on laste suurim lubatud arv, vastavalt erivajadusega laste arvule kolme võrra väiksem kui teistes lasteasutuse rühmades iga erivajadusega lapse kohta

Sobitusrühmad Tallinna munitsipaallasteaedades  

Eesti õppekeel

Lasteaed Pääsupesa, 2 rühma
Puhangu 57, 10316 Tallinn
info@paasupesa.edu.ee, 6019398

Tallinna Asunduse Lasteaed, 1 rühm
Pallasti 19, Pallasti 21a 11411 Tallinn
info@asunduse.edu.ee, 6211539, 6211521

Tallinna Heleni Kool, 4 rühma
Ehte 7, 10318 Tallinn 
direktor@helen.edu.ee, 6055490, 6055492

Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool, 1 rühm 
P. Pinna 15, 13615 Tallinn
info@laagnakool.ee, 5232741

Tallinna Lasteaed Südameke, 1 rühm
Saku 7, 11314 Tallinn
sydameke@sydameke.edu.ee, 6561037, 58865255

Tallinna Lasteaed Vesiroos, 1 rühm
J. Sütiste tee 8, 13411 Tallinn 
vesiroos@lavesiroos.ee, 6521641, 6521640

Tallinna Meelespea Lasteaed, 3 rühma
Õismäe tee 92, 13512 Tallinn
info@meelespea.edu.ee, 6571167

Tallinna Männikäbi Lasteaed, 6 rühma
Kadaka tee 155, 12615 Tallinn 
mannikabi@la.tln.edu.ee, 6775663

Tallinna Nurmenuku Lasteaed, 1 rühm 
Õismäe tee 26, 13511 Tallinn
nurmenuku@la.tln.edu.ee, 6749606, 6573937

Tallinna Lasteaed Pallipõnn, 1 rühm
Akadeemia tee 50, 12613 Tallinn
palliponn@la.tln.edu.ee, 6587297

Tallinna Rõõmupesa Lasteaed, 3 rühma
Tammsaare tee 141, 12915 Tallinn 
roomupesa@la.tln.edu.ee, 653625

Vene õppekeel

Lasteaed Maasikas, 1 rühm
Vasara tn 18, 11713 Tallinn 
maasikas@la.tln.edu.ee, 6628787

Lasteaed Mesipuu, 2 rühma
Kangru 5, 10312 Tallinn
mesipuu@tln.edu.ee, 6619285

Sitsi Lasteaed, 2 rühma
Vihuri 3, 10311, Tallinn
sitsi@la.tln.edu.ee, 6019638

Tallinna Lasteaed Sinilill, 2 rühma
Järveotsa tee 49, 13520 Tallinn
sinilill@la.tln.edu.ee, 6594656

Tallinna Sõbrakese Lasteaed, 2 rühma
Kiili tn 7, 13424 Tallinn
direktor@sobrakese.edu.ee, 6520394

Viimati muudetud: 12.09.2018