Tallinna haridussündmuste kalender

Kalender täieneb jooksvalt.

2017/18. õa II poolaasta

Jaanuar - teadmiste proovilepaneku kuu

  • 01.01 - EV: 100: Õpilastööde näituse Minu kodukoha 100 kunstiteost Eestile tööde esitamise tähtaeg (info: Jüri Mäemat, e-post: jyrimaemat@gmail.com).
  • 08.01 - 5.02 Õpioskuste võistluse koolivoor 7. klasside viieliikmelistele võistkondadele. Tööde esitamise tähtaeg 26. 02.18
  • 10.01 - Bioloogia ülelinnaline koolivoor 6.-7. klass (Egle Vospert)
  • 11.01 - Bioloogia ülelinnaline koolivoor 8.-12. klass (Egle Vospert)
  • 11.01 - SA Innove taotlusvooru „Koolide, kogukonna ja ettevõtjate koostöö toetamine ettevõtlusõppe praktilisemaks muutmiseks" infopäev Tallinnas.  
  • 15.01 - SA Archimedese Erasmus+ strateegilise koostöö innustus-vebinar kell 15.00 -16.10 (registreerimine)
  • 16.01 - Ajaloo ülelinnaline koolivoor (Egle Vospert)
  • 16.01 - Muuseumide ühine infopäev „Puust ja punaseks - õpetajate eri" Eesti Kunstimuuseumi filiaalis Niguliste muuseumis algusega 14.00.
  • 17.01 - Alusharidus 100: Tallinna Kesklinna lasteaedade õpetajate koolituskonverents „Õppida on põnev“  õpiprotsessi mitmekesistamiseparima praktika jagamiseks (Tallinna Õpetajate Majas, Piret Lind)
  • 20.01 - Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor (Tallinna Reaalkoolis, Egle Vospert)
  • 26.01 - Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor (Jakob Westholmi Gümnaasiumis, Egle Vospert)
  • 27.01 - Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor (Gustav Adolfi Gümnaasiumis, Egle Vospert)
  • 27.01 - Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor (Tallinna Kunstikoolis, Egle Vospert)
  • 27-28.01 Mittemuusikakoolide klaveriõpilaste festival MIT/t/MU/u/S (Tallinna Huvikeskuses Kullo, registreerimine kuni 22. 01.2018 e-aadressil: mitmus@kullo.ee, 6646 105)
  • 28.01 - XIX Tallinna õpilaste moekonkursi Sedamoodi 2018 eelvoor (Tallinna Kanutiaia Huvikoolis, registreerimine 15.11.2017-22. 01.2018 www.kanuti.tln.edu.ee, lisainfo andres.kask@kanuti.tln.edu.ee) 
  • 29.01 - Prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoor (Egle Vospert)
  • 29.01 - 9.02 Jakob Westholmi Gümnaasiumi õpilaste kunsti- ja käsitööde näitus „Märka mind“  (Kullo Lastegaleriis)
  • 30.01 - Koolijuhtide nõupidamine (Tallinna Kopli Ametikoolis, Marika Pettai)
  • 31.01 - ÕpiFEST´i videovooru tähtaeg kahes vanuserühmas (6.-9.klass, gümnaasium/kutsekool). Info: õpifest.ee   

Veebruar - Eesti 100 kuu

  • 01.02 - Vabariiklik Õpilasetlejate Tallinna eelvoor (Tallinna 32. Keskkoolis, Merike Kivimäe)
  • 01.02 - EV 100: näpunukunäidendite konkursi Pöialpoiss peab sünnipäeva  tööde esitamise tähtaeg (konkursi info; Tarvo Valker, Huvitava Bioloogia Kool, 53 932 684)
  • 03.02 - Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor (Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis, Egle Vospert)
  • 6.02 - Targalt internetis päev, konverents Parem internet algab sinust (Telia peamajas, www.targaltinternetis.ee)
  • 07.02 - Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor (Tallinna Kuristiku Gümnaasium, Egle Vospert)
  • 07.02 - SA Innove taotlusvooru „Koolide, kogukonna ja ettevõtjate koostöö toetamine ettevõtlusõppe praktilisemaks muutmiseks" Taotluste esitamise tähtaeg hiljemalt 7. veebruariks 2018 kl 17.00. Taotlused esita e-keskkonnas.
  • 09.02 - Õpilaste konkurss Kuulsuse hetk 2018 (kell 13.30 Tallinna Mustjõe Gümnaasiumis, info huvijuht@mjg.ee )
  • 8-9.02 - XI Haridusjuhtide aastakonverents EV 100 (Strand SPA & Konverentsihotellis Pärnus)
  • 9.02 - 5.03 - XV Tallinna koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“  linnaosade eelvoorud (Merike Kivimäe)
  • 10.02 - Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor (Egle Vospert)
  • 10.02 - Jakob Westholmi Gümnaasiumi juubel (Estonia Kontserdisaalis, Katrin Parve)
  • 12.02 - 03.03 EV 100: õpilastööde näitus Minu kodukoha 100 kunstiteost Eestile (Huvikeskus Kullo Lastegaleriis)
  • 12-16.02 - Tööle kaasa 7-9 klassi õpilastele (lisainfo: www.ettevotlikkus.ee/toolekaasa, liisi.hansen@koda.ee)
  • 13.02 - Kooli hoolekogude teabepäev (Pelgulinna Gümnaasiumis, Katrin Parve) 
  • 15.02 - EV 100:  XVI 9-12 kl. esseekonkursi „Minu kodu on Eestimaa“  tööde esitamise tähtaeg (info@minuriik.ee ) 
  • 16.02 - Leedu 100 aktus Tallinna Reaalkoolis (madis.somelar@real.edu.ee)
  • 17.02 - Muusikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor (kell 10.00 Gustav Adolfi Gümnaasiumis, Egle Vospert)
  • 17.02 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist 2018“  Tallinna eelvoor tšello, kontrabass (Nõmme Muusikakoolis, Merike Kivimäe)
  • 18.02 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist 2018“  Tallinna eelvoor viiul, vioola (Nõmme Muusikakoolis, Merike Kivimäe)
  • 20.02 - EV 100: Kolme kooli (Tallinna Reaalkool, Jakob Westholmi Gümnaasium ja Gustav Adolfi Gümnaasium) ühisaktus vabariigi presidendi osavõtul (Tallinna Reaalkoolis, piret.otsa@real.edu.ee)
  • 20.02 - #EduInnoLab Baltimaades esimese  Lego innovatsioonistuudio avamine Tallinna 21. Koolis (kell 14-15.30, Raua 6, Rainer Rannala)
  • 21.02 - Robootikavahendite BlueBot koolitus (kell 12.45-15.00 Tallinna Kullatera Lasteaias, Magdaleena 11,  registreerimine)
  • 22.02 - Koolinoorte tervisekonverents  põhikooli III astme ja gümnaasiumi õpilastele (Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis, Age Tamm)
  • 25.02 - EV 100:  kelll 14.00 Tallinna Reaalkooli ees mälestusüritus "100 aastat Eesti Ajutise Valitsuse esimesest istungist". Kõnelevad peaminister Jüri Ratas ja K. Pätsi Muuseumi esimees Trivimi Velliste (ajutinevalitsus@gmail.com)
  • 27.02 - Erasmus+ koolidevahelise koostööprojektide vebinar lasteaedade, põhikoolide, gümnaasiumide, kutse- ja huvikoolide esindajatele (kell 10.00-11.00)
  • 27.02 - #EduInnoLab Roboaia avamine Tallinna Liikuri Lasteaias (13-14.30, Rainer Rannala)
  • 28.02; 5.04 - Tervisedenduse baaskoolitus koolide tervisemeeskondade liikmetele "Kuidas saada ja jääda tervist edendavaks kooliks?“ (Tervise Arengu Instituudis, Age Tamm)
  • 28.02 - Robootikavahendite BlueBot koolitus (kell 12.45-15.00 Tallinna Kullatera Lasteaias, Magdaleena 11, registreerimine)

Märts - südamekuu

  • 01.03 - Koolieelsete lasteasutuste juhtide nõupidamine (Tallinna Tehnikagümnaasiumis, Marika Kallas)
  • 01.03; 23.04 - Tervisedenduse baaskoolitus koolide tervisemeeskondade liikmetele "Kuidas saada ja jääda tervist edendavaks kooliks?“ (Tervise Arengu Instituudis, Age Tamm)
  • 06.03 - EV 100: Ülelinnaline emakeelepäeva luulekonkurss põhikooli õpilastele (Karjamaa Põhikoolis,registreerimine karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee)
  • 06.03 - lahtiste uste päev Ristiku Põhikoolis kell 10.00-14.00, registreerimine
  • 07.03 - Koolinoorte tervisekonverents vaimse tervise teemadel 10.-11. klassile (Mustjõe Gümnaasiumis, Age Tammn)
  • 07.03 - #EduInnoLab Aerokooli avamine Pelgulinna Gümnaasiumis (Rainer Rannala) 
  • 09.03 - Vene keel võõrkeelena olümpiaadi piirkonnavoor (Audentese Erakoolis, Egle Vospert)
  • 10.03 - Majandusolümpiaadi piirkonnavoor (Tallinna Reaalkoolis, Egle Vospert)
  • 14 - 19.03 - Alusharidus 100: teatrifestival Kanutiaia Kann , Eesti oma algupärand (Kanutiaia Huvikoolis, Merike Kivimäe)
  • 14.03 - XV Tallinna koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“  pidulik lõppvoor (Estonia Talveaias, Merike Kivimäe)
  • 17.03 - Algklasside teatrifestivali KRÕF  Tallinna eelvoor (Tallinna Ühisgümnaasiumis, Merike Kivimäe)
  • 17.03 - Koolinoorte IX Scrabble’i meistrivõistlused (Rocca al Mare Koolis, registreerimine kuni 10.märts; info katrin.raak@ramkool.edu.ee)
  • 19.03 - Koolinoorte tervisekonverents 7-9.klassile (Tallinna 32. Keskkoolis, Age Tamm)
  • 19-23.04  Keskkonnaameti veeteemaline veebiviktoriin  5-6 .klassi õpilastele küsimustele saab vastata  Keskkonnaameti kodulehel
  • 21.-23.03 Peterburi 30. ja 619. Kooli juhtide, õpetajate ja õpilaste õppevisiit Tallinna 32.Keskkooli ja Tallinna Nõmme Gümnaasiumi linnadevahelise koostööprogrammi raames (Reet Nõmmoja)
  • 22.03 - Koolituskonverents "Sinu sada sõpra" kooli ja lasteaia pedagoogidele eesti keele õpetamise parimast kogemusest (Kopli Kunstigümnaasiumis, registreerida SIIN, info: Natalja Lapikova, Anne Targem)
  • 22.03 - Nõmme lasteaedade õpetajate koolituspäev „Lapsest lähtuv kasvatus (Tallinna Lasteaias Kraavikrõll, info: Eve.Kulmallik@kraavila.edu.ee)
  • 23.03 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist 2018“  Tallinna eelvoor akordion (Lasnamäe Muusikakoolis, Merike Kivimäe)
  • 24.03 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist 2018“  Tallinna eelvoor kannel (Tallinna Muusikakoolis, Merike Kivimäe)
  • 24.03 - Kullo flöödifestivalil Võluflöödid noortele vanuses 5-19 a (Tallinna Huvikeskuses Kullo, registreerimine kuni 12. 03.18 volufloot@kullo.ee”, info: Maris Lend 56 695 939)
  • 24.03 - Õpioskuste võistluse piirkonnavoor 7. klasside viieliikmelistele võistkondadele. (Tallinna 21. Koolis, Egle Vospert)
  • 25.04 - Haridusasutuses korraldadavate nuti- ja digiürituste esitamise tähtaeg, lisa nutikuu ürituste kirjeldus siit: KOOLID, HUVIKOOLID ; LASTEAIAD
  • 28. 03 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist 2018“  Tallinna eelvoor kitarr (Tallinna Muusikakeskkoolis, Merike Kivimäe)
  • 28.03 - Taani päev Tallinna Reaalkoolis, mille jooksul toimuvad tegevused kogu kooliperele (legovõistlus, viktoriinid, tunnid külalistega jpm). 
  • 28.03 - Lahtiste uste päev Tallinna Kopli Ametikoolis (kell 11.00 eestikeelne kooli esitlus ja ringkäik, kell 12.00 venekeelne esitlus ja ringkäik, gruppide eelregistreerimine toimub tel. 6644 670 või info@tkak.ee)
  • 28-29.03 - Põhikooli ja gümnaasiumi Tallinna Kooliteatrite Festival  (Tallinna 32. Keskkoolis, Merike Kivimäe)
  • 29.03 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist 2018“  Tallinna eelvoor löökpillid (Lasnamäe Muusikakoolis, Merike Kivimäe)
  • 29.03 - #EduInnoLab Makeblock stuudio avamine Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis kell 11.00 (Rainer Rannala) 
  • täpsustamisel - #EduInnoLab Lego innovatsioonistuudio avamine Tallinna 53. Keskkoolis (Rainer Rannala)

Aprill - nutikuu

Tallinna nutikuu programm

  • EV 100: Kingime Eeestile 100 LAK õppe sündmust, info http://www.lakope.ee/
  • 02.04 - V Keskkonnaministeeriumi konkurss Keskkonnakäpp kategooriates Tubli tegutseja, Tark tarbija, Õnnelik õpe, Kogukonna kaasamine ja Innukas innovaator. Tähtaeg 29. aprill, info: http://www.keskkonnakäpp.ee
  • 03.04 - Tallinna Reaalkooli teaduspäev. Kogu päeva vältel annavad loenguid meie vilistlased ja külalised (info kooli  kodulehel. madis.somelar@real.edu.ee)
  • 05.04 - Tervisedenduse baaskoolitus koolide tervisemeeskondade liikmetele "Kuidas saada ja jääda tervist edendavaks kooliks?“ (Tervise Arengu Instituudis, Age Tamm)
  • 06.04 -  Praktiline koolitus  lasteaiaõpetajatele „Osavuse arendamine eelkoolieas“ (kell 9.30 Nurmenuku lasteaias ja 13.00 Kiisa lasteaias, Age Tamm)
  • 08.04 -EV 100: IV üleriigiline Hardi Tiiduse nimeline mälumäng "Uus hõbe"teemal Eesti 100 – omariikluse lugu ja loojad.“ (Gustav Adolfi Gümnaasiumis, registreerumine 2. märtsini http://bit.ly/uushõbe2018 )
  • 9.04 - Vabariikliku XXX Vendade Liivide etluskonkursi Tallinna eelvoor (Eesti Lastekirjanduse Keskuses kell 14.00, Merike Kivimäe)
  • 09.04 - Täienduskoolitus õpetajatele „Terved ja turvalised suhted: noorte kohtinguvägivalla ennetamine“ (TÜ esinduses, Teatri väljak 3. Lisainfo ja registreerimine: Kai Part, PhD, Tartu Ülikool, Tartu Ülikooli Kliinikum ja MTÜ Seksuaaltervise Labor, e-post kai.part@kliinikum.ee)
  • 10-25.04 Lasteaedadele Kutsu Nutitund külla, registreerumine
  • 11.04 - XIX Tallinna õpilaste moekonkursi Sedamoodi 2018  lõppvoor (Salme Kultuurikeskuses kell 18.00, lisainfo andres.kask@kanuti.tln.edu.ee)
  • 11.04 - #EduInnoLab Makeblock stuudio avamine tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumis (Rainer Rannala)
  • 12 - 13.04 Õpilaste teadusfestival põhikooli- ja gümnaasiumiõpilastele Tartus Eesti Rahva Muuseumis www.etag.ee/teadusfestival
  • 16.04 - Tallinn tänab ja tunnustab konkursi Tegus õpilane 2018  taotluste esitamise tähtaeg (Sigrit Lilleste)
  • 16.04 - Tallinn tänab ja tunnustab konkursi Noor kultuuritegija 2018 taotluste esitamise tähtaeg (Sigrit Lilleste)
  • 16.04 - Tallinn tänab ja tunnustab konkursi Tegus sporditegelane 2018 taotluste esitamise tähtaeg (Sigrit Lilleste)
  • 16.04 - Tallinn tänab ja tunnustab konkursi Tegus õpilasesindus 2018 taotluste esitamise tähtaeg (Sigrit Lilleste)
  • 16.04 - Tallinn tänab ja tunnustab konkursi Noor õpetaja 2018  taotluste esitamise tähtaeg, esita taotlus SIIT (Sigrit Lilleste)
  • 16.04 - Tallinn tänab ja tunustab konkursi Koostööprojekt 2018 taotluste esitamise tähtaeg (Sigrit Lilleste)
  • 16.04 -19.04 Laste rahvaloomingu festival „Kaleidoskoop+ (Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis, registreerimine kuni 3.04 KALEIDOSKOOP+ registreerimisform)
  • 16.04 - 5.05 - Alusharidus 100: Ülelinnaline lasteaedade näitus (Huvikeskus Kullo lastegalerii, Merike Kivimäe)
  • 17.04 - Tallinn tänab ja tunnustab konkursi Haridusuuendus 2018 taotluste esitamise tähtaeg (Viivi Lokk)
  • 17.04 - Nutikuu Robootikapäev (Kätlin Kalde)
  • 17.04 - #EduInnoLab liitreaalsuse stuudio avamine Tallinna Südalinna Koolis (Rainer Rannala)
  • 17 - 18.04 - matemaatika-nuputamisvõistlus ROSIN  2-4.klassi õpilastele (Jakob Westholmi Gümnaasiumi algklasside majas, Luise tn 38, registreerimine kuni 6.aprill, info: kaiarikson@gmail.com
  • 19.-20.04 Verge „Toimetulek füüsilise ja verbaalse agressiooniga“ baaskoolitus (Laagna Gümnaasiumis, Age Tamm)
  • 20.04 - Koolinoorte tervisekonverents 9.-11.klassile (Tallinna 32. Keskkoolis, Age Tamm)
  • 20.04 - Alusharidus 100: Puude istutamine 9.00; 9.30; 10.00 (Merike Kivimäe)
  • 23.04 - Digikonverents  "Гаджет, который всегда с тобой, или инновационные практики в школьном образовании" (Ehte Humanitaargümnaasiumis)
  • 23-27.04 - infopäevad põhikooli- ja gümnaasiumi seaduse muudatustest haridusasutuste juhtidele (Põhja-Eesti Rajaleidja keskuses, infopäevadele saab registreeruda siin)
  • 23.04 - Tervisedenduse baaskoolitus koolide tervisemeeskondade liikmetele "Kuidas saada ja jääda tervist edendavaks kooliks?“ (Tervise Arengu Instituudis, Age Tamm)
  • 24-27.04 - Tehnikalaagrid koolivaheajal 9-15 aasta vanustele õpilastele (Nõmme Noortemaja, registreerimine)

Mai - MÕK-i kogemuse kuu

  • 02.05 - Tallinn tänab ja tunnustab konkursi Tervise tegu 2018 taotluste esitamise tähtaeg (Age Tamm)
  • 04.05 - ülelinnaline tantsumaraton Pirita DanceShow (Pirita Majandusgümnaasiumi Spordihoones kell 14.00)
  • 07.-8.05 Verge „Toimetulek füüsilise ja verbaalse agressiooniga“ baaskoolitus (Tallinna Kunstigümnaasium, Age Tamm) 
  • 02.-04.05  EUROCITIES hariduse töögrupi seminar Tallinnas (Reet Nõmmoja)
  • 13.05 - Eestimaa õpib ja tänab nominentide esitamise tähtaeg, nominente saad esitada SIIT
  • 14.06 - Tallinna teemaline eesti keele etteütlus kell 12.00 kinos Cinamon Kosmos ( registreerimine, Viivi Lokk)
  • 15.05 - EV 100: Tallinna õpilaste kingitus Eesti Vabariigile Meie siin! (Ühislaulmine Vabaduse väljakul kel 14.00, Sigrit Lilleste)
  • 16.05 - Koolieelsete lasteasutuste juhtide infopäev (Tallinna Õpetajate Majas, Marika Kallas)
  • 19.05 - EV 100 ja Alusharidus 100: Kesklinna lasteaedade 100 töötajat osaleb SEB Maijooksul (Piret Lind)
  • 24.05 - Alusharidus 100: lasteaialaste tantsupidu Me armastame Eestit (kõikides lasteaedades 16.00, Merike Kivimäe)
  • 26.05 - „Kirjandusliku Tallinna" teemaline ühislugemine, kuhu on oodatud osalema Tallinna linna koolide õpilased ja õpetajad (Vabaduse väljakul)
  • 30.05 - #EduInnoLab liitreaalsuse stuudio avamine Tallinna Südalinna Koolis (Rainer Rannala)
  • 30.05 - Õppeaasta pidulik lõpetamine Lillepaviljonis, Marika Pettai)
  • 31.05 - EV 100:  Haabersti lasteaedade kooliminejate simman "100 päeva koolini"  (Rocca al Mare Vabaõhumuuseumis kell 10.00)
  • 31.05 - Lasteaiaõpetajatele koolitus  ,,Arengulise erivajadusega lapse märkamine ja toetamine“ (Tervise Arengu Instituut, Age Tamm)

Juuni - Tänamise ja tunnustamise kuu

  • 01.06 - Tallinna alusharidus 100: lasteaialaste laulupidu Sada SäraSilma (Vabaduse väljakul 12.00, Merike Kivimäe)
  • 5.06 - Olümpiaadidel edukalt osalenud õpilaste ning nende õpetajate/juhendajate autasustamine Lillepaviljonis kell 14.00 (Egle Vospert)
  • 6.06 - Linnapea vastuvõtt  kuld- ja hõbemedaliga lõpetajatele Lillepaviljonis kell 15.00 (Egle Vospert)
  • 06.-7.06 Verge „Toimetulek füüsilise ja verbaalse agressiooniga“ baaskoolitus (Tallinna Tehnikagümnaasiumis, Age Tamm)
  • 6-8.06 - Lasteaiajuhtide kevadkonverents (Marika Kallas)

August

  • 28.08 - 2018/19. õppeaasta avakonverents juhtidele

Algusesse 


2018/19. õa I poolaasta

September

  • 03.09 - Ülelinnaline Aabitsapidu  I klassi õpilastele, nande peredele ja õpetajatele Vabaduse väljakul 14.00-16.00 (Merike Kivimäe)

Oktoober

  • 4.10 - Õpetajate päeva tunnustusüritus (Viivi Lokk)

November

  • 07.11 - Alusharidus 100: Konverents-tänuüritus (Salme Kultuurikeskuses, Marika Kallas)

Detsember

  • 13.12 - Tallinna abilinnapea ja Tallinna Haridusameti juhataja jõuluvastuvõtt haridusasutuste juhtidele ja haridusameti koostööpartneritele (Rahvusooper Estonia, Leini Jürisaar)

Algusesse 

Koolieelsete lasteasutuste juubelid 2018

  • Tallinna Vormsi Lasteaed 25, 18. jaanuar
  • Tallinna Kullerkupu Lasteaed 55, 19. jaanuar
  • Tallinna Kuristiku Lasteaed 30, 2. veebruar
  • Pirita Lasteaed 30, 16. veebruar
  • Lasteaed Päikene 50, 6. märts
  • Tallinna Sikupilli Lasteaed 50, 9. märts
  • Tallinna Männiku Lasteaed 55, 6. aprill
  • Rõõmutarekese Lasteaed 65, 6. aprill
  • Tallinna Lasteaed Sinilill 35, 20. aprill
  • Tallinna Lasteaed Karikakar 40, 26. aprill
  • Tallinna Sõbrakese Lasteaed 45, 3. mai
  • Tallinna Päevalille Lasteaed 60, 18. mai
  • Lasteaed Pääsupesa 50, 24. mai
  • Tallinna Lasteaed Kaseke 55, 4. juuni
  • Lasteaed Kelluke 50, 27. september
  • Tallinna Kihnu Lasteaed 5, 3. oktoober
  • Tallinna Mardi Lasteaed 55, 15. oktoober
  • Tallinna Virmalise Lasteaed 65, 24. oktoober
  • Kadrioru Lasteaed 65, 26. oktoober
  • Tallinna Järveotsa Lasteaed 40, 31. oktoober
  • Tallinna Allika Lasteaed 45, 2. november
  • Kopli Lasteaed 100, 8. november
  • Tallinna Mürakaru Lasteaed 60, 15. november
  • Muumipere Lastesõim 60, 22. november
  • Tallinna Padriku Lasteaed 10, 4. detsember 

Koolide juubelid 2018

  • Tallinna Tondi Põhikool 95, 17. jaanuar
  • Tallinna Kanutiaia Huvikool 40, veebruar
  • Jakob Westholmi Gümnaasium 120, veebruar
  • Merivälja Kool 70, kevad
  • Tallinna 21. Kool 115, 14. märts
  • Tallinna Kopli Noortemaja 35, mai
  • Ehte Humanitaargümnaasium 55, sügis
  • Haabersti Vene Gümnaasium 40, sügis
  • Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 30, sügis
  • Ristiku Põhikool 45, oktoober
  • Tallinna Mahtra Põhikool 35, oktoober
  • Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 95, detsember
  • Pirita Majandusgümnaasium 70, jaanuar 2019

Algusesse 

Viimati muudetud: 25.04.2018