Tasandusrühmad

Tasandusrühmad Tallinna munitsipaallasteaedades 

Eesti õppekeelega

Lasteaed Pääsupesa, 2 rühma
Puhangu 57, 10316 Tallinn          
info@paasupesa.edu.ee, 6019398 

Tallinna Kannikese Lasteaed, 3 rühma
Kannikese 13, 10613 Tallinn 
kannike@kannike.edu.ee, 6608021

Tallinna Kiisa Lasteaed, 1 rühm
Kiisa 6, 11313 Tallinn 
info@26la.edu.ee, 6561706, 5218927

Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool, 2 rühma 
P. Pinna 15, 13615 Tallinn
info@laagnakool.ee, 5232741

Tallinna Lasteaed Kraavikrõll, 2 rühma 
Kraavi 10, 11215 Tallinn
kraavikroll@la.tln.edu.ee, 6559665, 6559664

Tallinna Lasteaed Pallipõnn, 1 rühm
Akadeemia tee 50, 12613 Tallinn 
palliponn@la.tln.edu.ee, 6587297

Tallinna Lasteaed Vesiroos, 1 rühm
J. Sütiste tee 8, 13411 Tallinn 
vesiroos@lavesiroos.ee, 6521641, 6521640

Tallinna Nurmenuku Lasteaed, 2 rühma 
Õismäe tee 26, 13511 Tallinn 
nurmenuku@la.tln.edu.ee, 6749606, 6573937

Vene õppekeelega

Lasteaed Kajakas, 1 rühm
Madala 13, 10315 Tallinn          
kajakas@la.tln.edu.ee, 6615553

Lasteaed Maasikas, 1 rühm
Vasara 18, 11713 Tallinn
maasikas@la.tln.edu.ee, 6628787

Lasteaed Mesipuu, 1 rühm
Kangru 5, 10312 Tallinn
mesipuu@mesipuu.edu, 6619285

Lasteaed Ojake, 2 rühma
Ädala 3, 10614 Tallinn 
ojake@la.tln.edu.ee, 6738424  

Tallinna Järveotsa Lasteaed, 2 rühma
Järveotsa tee 15, 13520 Tallinn 
jarveotsa@la.tln.edu.ee, 657145

Tallinna Kadaka Lasteaed, 1 rühm
Akadeemia tee 66, 12614 Tallinn
kadaka@la.tln.edu.ee, 6775680, 6775679

Tallinna Lasteaed Naksitrallid, 1 rühm
Järveotsa tee 33, Tallinn
parje.ylavere@naksitrall.edu.ee

Tallinna Lasteaed Sinilill, 2 rühma
Järveotsa tee 49, 13520 Tallinn
sinilill@la.tln.edu.ee, 6594656

Tallinna Lasteaed Südameke, 1 rühm
Saku 7, 11314 Tallinn
sydameke@sydameke.edu.ee, 6561037, 58865255

Tallinna Liikuri Lasteaed, 1 rühm
Liikuri 9, 13618 Tallinn 
liikuri@la.tln.edu.ee, 6352467

Tallinna Lindakivi Lasteaed, 2 rühma
Koorti 5, 13623 Tallinn 
lindakivi@la.tln.edu.ee, 6327694

Tallinna Linnamäe Lasteaed, 3 rühma 
Linnamäe 4, 13912 Tallinn 
info@linnamae.edu.ee, 6372984

Tallinna Mustakivi Lasteaed, 1 rühm
Kivila 9, 13917 Tallinn 
mustakivi@mustakivila.edu.ee, 6345892, 6345836

Tallinna Raadiku Lasteaed, 1 rühm
Mahtra 13, 13811 Tallinn 
raadiku@la.tln.edu.ee, 6345565

Tallinna Tammetõru Lasteaed, 1 rühm
Tammsaare tee 79, 13416 Tallinn 
direktor@tammetoru.edu.ee, 6523777, 6523776

Tallinna Tähekese Lasteaed, 1 rühm
Ehitajate tee 50, 12911 Tallinn
tahekesela@tahekesela.edu.ee, 6628691

Tallinna Vindi Lasteaed, 3 rühma
Vindi 3, 11315 Tallinn 
vindi@vindi.tln.edu.ee, 6553670

Tallinna Ülemiste Lasteaed, 3 rühma 
Peterburi tee 18, 11411 Tallinn 
ylemiste@la.tln.edu.ee, 6210078

Algusesse 

Viimati muudetud: 27.05.2021