THG õpetajate konsultatsioonid

Hanna-Liis Kaarlõp-Nani Ajalugu, Ühiskonnaõpetus 7. tund Esmaspäev       A305 11A ja 12A
Lainevoog, Maarja Ajalugu, Ühiskonnaõpetus 5.tund kokkuleppel 309A 5a, 6a, 7a, 8a, 9a, 10a, 10b, 11b, 12b
Pereverzev Vadim Ajalugu, Ühiskonnaõpetus 8.tund neljapäev A308 5b, 5c, 5d, 6b, 6c, 6d, 7b, 7c, 7d, 8b, 8c, 9b, 9c
Pereverzev Vadim Ajalugu, Ühiskonnaõpetus 8.tund, kokkuleppel kolmapäev A308 5b, 5c, 5d, 6b, 6c, 6d, 7b, 7c, 7d, 8b, 8c, 9b, 9c
Anna Iljina Algklassid 6.tund esmaspäev A205 3c, 4a
Korsakova Olga Algklassid 5.tund neljapäev A-207 1b
Natalia Dankevits Algklassid 5.tund neljapäev B204 2c
Natalja Pankova Algklassid 6.tund teisipäev A - 208 3d
Oksana Gladõš Algklassid 6.tund teisipäev A209 1a, 1d
Paal Siiri Algklassid, Loodusõpetus 7.tund esmaspäev A 201 2b, 2c, 3a, 3c, 3d
Uutar, Liina Algklassid, Loodusõpetus 7.tund
esmaspäev, teisipäev, kokkuleppel
B105 2a, 2b, 2c, 2d
Tenitskaja, Oksana Algklassid, Tööõpetus 6.tund, kokkuleppel reede A 206 2b, 4a, 4b, 4c, 4d
Pello, Kaja
Arvuti kasutamine uurimistöö, 
Informaatika
9.tund, kokkuleppel esmaspäev B202 10a, 10b, 12a, 12b
Saunpere, Maarja Bioloogia, Loodusõpetus 7.tund esmaspäev A301 3a, 3b, 5b, 5d, 7a, 7b, 7c, 7d, 8a, 8c, 9a, 9b, 9c
Saunpere, Maarja Bioloogia, Loodusõpetus 7.tund teisipäev A301 3a, 3b, 5b, 5d, 7a, 7b, 7c, 7d, 8a, 8c, 9a, 9b, 9c
Timo Panin Bioloogia, Loodusõpetus 8.tund, kokkuleppel kolmapäev A307 6b, 6c, 6d, 8b, 11a, 11b, 12a, 12b
Ljubov Kisjolkina
Bioloogia, Loodusõpetus,
Inimeseõpetus
7.tund, kokkuleppel kolmapäev, kokkuleppel A-302 5b, 5c, 5d, 6b, 6c, 6d, 7b, 7c, 7d, 8b, 8c, 9b, 9c
Aru Eve
Bioloogia, Loodusõpetus, 
Inimeseõpetus
7.tund esmaspäev, teisipäev A 306 4b, 4c, 4d, 5a, 5c, 5d, 6a, 6b, 6d, 7a, 8a
Arnover, Astrid Eesti keel, eesti kirjandus 8.tund neljapäev B102 1d, 3c, 4a, 4c, 4d, 9a, 12b
Hermaste, Siret Eesti keel, eesti kirjandus 8.tund kolmapäev B101 5a, 7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 10a
Jana Lume Eesti keel, eesti kirjandus 7.tund reede B107 5b, 5c, 5d, 6b, 7d
Juhkama, Annelii Eesti keel, eesti kirjandus kokkuleppel kokkuleppel A105 6d, 12a
Kösler, Luule Eesti keel, eesti kirjandus kokkuleppel kokkuleppel A112 10b
Piret Birk Eesti keel, eesti kirjandus 6.tund esmaspäev B107 6a, 7a, 8b, 9c, 10a, 11a
Rüütel, Hiie Eesti keel, eesti kirjandus 7.tund, kokkuleppel esmaspäev B105 8a, 9b, 9c, 11a
Sander, Agnessa Eesti keel, eesti kirjandus 6.tund neljapäev B 105 7b, 7c, 7d
Tatjana Žaivoronskaja Eesti keel, eesti kirjandus 7.tund reede, kokkuleppel A 103 3b, 4b, 5b, 5c, 6b, 6c, 8c, 9b
Siiri Paal
Eesti keel, eesti kirjandus, 
Algklassid
7.tund reede A 201 2b, 2c, 3a, 3d
Andreas, Tiiu
Eesti keel, eesti kirjandus, 
Inimeseõpetus
6.tund neljapäev B106 1a, 1b, 1c, 1d, 3a, 4d, 5b
Evelin Taimla
Eesti keel, eesti kirjandus, 
Loodusõpetus
7.tund kolmapäev 206 B 4c, 5b, 5c
Piret Bibikov
Eesti keel, eesti kirjandus, Algklassid, Loodusõpetus, Kunst, Tööõpetus
6.tund kolmapäev A202 1a, 1b, 2c, 2d, 3b, 3c, 3d
Kiik, Marge
Eesti keel, eesti kirjandus, Muusika
kokkuleppel kokkuleppel B119 1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 5d, 6a, 7a, 8c
Marina Fatejeva Füüsika, Loodusõpetus 7.tund, kokkuleppel teisipäev, kokkuleppel A403
7d, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c, 10a, 10b, 11a, 11b, 12a, 12b
Kajamäe, Kirsi Geograafia 8.tund teisipäev, kolmapäev A310
7a, 7b, 7c, 7d, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c, 10a, 10b, 11a, 11b
Nelli Ignatovets Geograafia 8.tund teisipäev A307 7b, 7c, 7d, 8b, 8c, 9c
Angelova, Irina Inglise keel 7.tund teisipäev B306 10b, 12b
Babina Irina Inglise keel 6.tund teisipäev B307 3c, 3d, 4c, 5d, 6c
Babina Irina Inglise keel kokkuleppel kolmapäev, neljapäev B307 5d, 6c, 8b, 9a
Beilinson, Mariana Inglise keel 7.tund, 8.tund kolmapäev B-308 6a, 6b, 7b, 7c, 7d, 8a
Kivva Anna Inglise keel 8.tund teisipäev, kokkuleppel B302 1c, 1d, 3b, 3d, 5c, 8c
Novikov Viktor Inglise keel 7.tund, 8.tund reede A310 2a, 2b, 2c, 4c, 5b, 7a, 7b
Plotnikova, Natalja Inglise keel 7.tund, kokkuleppel reede, kokkuleppel B305 4a, 4d, 9a, 9b, 12a
Sharova, Nadezda Inglise keel 6.tund esmaspäev ? 3c, 4b, 6a
Sharova, Nadezda Inglise keel 7.tund reede B302 6d, 11a
Tatjana Hütti Inglise keel 6.tund kolmapäev B204 1a, 1c, 1d, 2c
Tatjana Hütti Inglise keel 7.tund esmaspäev B204 1a, 1c, 1d, 2a, 2b,2c, 2d
Tšurilin, Anton Inglise keel 8.tund reede B-301 8c, 9c
Tšurilin, Anton Inglise keel kokkuleppel esmaspäev B-301 2d, 3a, 3b, 5a, 5b
Vera Ivashina Inglise keel 8.tund teisipäev, kokkuleppel B304 10a, 10b, 11b, 12a
Viktor Novikov Inglise keel 6.tund reede B309 2a, 2b, 2c, 4c, 5b, 7a, 7b
Vlassova, Angelina
Inglise keel, Teksti 
kirjutamise alused
8.tund reede B308 9b, 9c, 11a
Olga Larina Inimeseõpetus kokkuleppel kokkuleppel B310 10a, 10b, 12a, 12b
Tatjana Knjagnitskaja Keemia 8.tund teisipäev A304 7d, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c, 10a, 10b, 11a, 11b
Anatoli Kuprijanovits Kehaline kasvatus 8.tund, 9.tund teisipäev, neljapäev Vōimla
6a, 6b, 6c, 6d, 7a, 7b, 7c, 7d, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c, 
10a, 10b, 11a, 11b, 12a, 12b
Illarionova,Tatjana Kehaline kasvatus
6.tund, 7.tund, 
kokkuleppel
reede, kokkuleppel
võimla,väike 
spordisaal,staadion
5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6b, 6c, 6d, 7a, 7c, 7d
Leichner,Alo Kehaline kasvatus 7.tund kolmapäev võimla 4a, 4b, 4c, 4d, 5a, 5b, 5c, 5d
Savitš,Marina Kehaline kasvatus
7.tund, 8.tund, 
kokkuleppel
kolmapäev, kokkuleppel
võimla,väike spordisaal,
staadion
7b, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c, 10a, 10b, 11a, 11b, 12a, 12b
Aavi Levin Kunst 7.tund, kokkuleppel neljapäev, kokkuleppel B108
3b, 3c, 3d, 4a, 4b, 4c, 4d, 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6b, 6c, 6d, 
7a, 7b, 7c, 7d, 8a, 9a, 9b, 9c, 11a, 11b, 12a, 12b
Nelli Ignatovets Logopeed 5.tund kolmapäev B207 1a, 1b, 1c, 1d, 2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d
Siinmaa, Annika Loodusõpetus 6.tund kolmapäev 301 4a, 4b, 4c, 4d
Dariya Lukiyanitsa Matemaatika 7.tund, kokkuleppel kolmapäev A401 6c
Margarita Pavlova Matemaatika 7.tund, 8.tund teisipäev, reede 101A 6d, 7d, 8a, 8b, 10a, 10b, 12b
Marina Gerassimova Matemaatika 7.tund, kokkuleppel reede, kokkuleppel A 401 7c, 7d, 8c, 9a, 9b, 9c
Minina, Alla Matemaatika 7.tund kokkuleppel A 406 4a, 4b, 4c, 4d, 5a, 5d
Natalja Savostina Matemaatika 6.tund, 7.tund esmaspäev A405 6a, 6b, 7a, 10a, 10b, 11b
Natalja Savostina Matemaatika 7.tund neljapäev, kokkuleppel A405 6a, 6b, 7a, 10a, 10b, 11b
Šigajev, Artur Matemaatika
6.tund, 7.tund, 
kokkuleppel
esmaspäev A110 5b, 5c
Novikova, Maria Muusika 7.tund esmaspäev B120
1c, 2d, 3b, 3c, 3d, 4b, 4c, 4d, 5b, 5c, 5d, 6b, 6c, 6d, 7b, 7c
Novikova, Maria Muusika 7.tund kolmapäev B120
1c, 2b, 2c, 2d, 3b, 3c, 3d, 4b, 4c, 4d, 5b, 5c, 
5d, 6b, 6c, 6d, 7b, 7c
Siim Randla Muusika kokkuleppel kokkuleppel 119, auditoorium
7d, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c, 10a, 10b, 11a, 11b, 12a, 12b
Natalia Kontorez Saksa keel 9.tund kolmapäev A104 10a, 10b, 11a, 11b, 12a, 12b
Jelena Zimina Tööõpetus 8.tund reede C140 6a, 6b, 6c, 6d, 7a, 7b, 7c, 7d, 8a, 8b, 8c
Monika Plisnik Tööõpetus 6.tund, kokkuleppel kolmapäev c140 4a, 4b, 4c, 4d, 5a, 5b, 5c, 5d
Aljona Teder Vene keel, vene kirjandus kokkuleppel kokkuleppel A 408 5d, 6b, 6c, 6d, 12a, 12b
Korsakova Olga Vene keel, vene kirjandus 6.tund neljapäev A-207 4b
Maasing Marina Vene keel, vene kirjandus 7.tund kolmapäev А410 4d, 5a, 7b, 7c, 7d, 10a, 11a
Markova, Olga Vene keel, vene kirjandus 7.tund
kolmapäev, reede,
kokkuleppel
A407 5a, 5b, 6a, 8a, 8b, 8c, 9b
Anna Pušina
Vene keel, vene kirjandus, 
Matemaatika
6.tund kolmapäev A 204 3b
Anna Pušina
Vene keel, vene kirjandus, 
Matemaatika
7.tund kolmapäev A 204 3a
Zubkova Rita
Vene keel, vene kirjandus, Matemaatika
6.tund kolmapäev A203 1c, 4c
Viimati muudetud: 15.02.2018