THG kontaktandmed. Juhtkond

Tallinna Humanitaargümnaasium Koidu 97, Tallinn 10139

humg@humg.edu.ee 


Luule Kösler DIREKTOR

direktor@humg.edu.ee  tel: 6180131  Kabinet A 112

Vastuvõtt neljapäeviti kell 12.00 - 15.00 (eelregistreerimine sekretäri juures tel 6180 130)


Svetlana Taruta SEKRETÄR

 humg@humg.edu.ee  tel6180130  Kabinet A 111


Annelii Juhkama HUMANITAARSUUNA ÕPPEJUHT

annelii.juhkama@humg.edu.ee   tel: 6180132 Kabinet A-105


Ljudmila Sosnovskaja REAALSUUNA JA ALGKLASSIDE ÕPPEJUHT

ljudmila.sosnovskaja@humg.edu.ee  tel: 6237415 Kabinet A-106


Anne Pipar EESTI KEELE KOORDINAATOR

anne.pipar@humg.edu.ee  tel: 6237415 Kabinet A-106


Olga Markova HEV koordinaator

olga.markova@humg.edu.ee tel: 6237415 Kabinet A-106


Anna Zavolner Huvijuht

anna.zavolner@humg.edu.ee tel: 6180134 Kabinet A-305


Kaja Pello Haridustehnoloog

kaja.pello@humg.edu.ee Kabinet A-109


Miroslava Izmailova Sotsiaalpedagoog, eKooli administraator

miroslava.izmailova@humg.edu.ee tel: 618 0138 Kabinet A-102


Artur Šigajev tasuliste ringide ja kooliks ettevalmistusrühmade koordinaator

artur.shigajev@humg.edu.ee   tel: 6180134 Kabinet A-305


Rain Matt DIREKTORI ASETÄITJA MAJANDUSALAL

rain.matt@humg.edu.ee tel: 6180135 Kabinet A-108


Anna Petrova PERSONALIJUHT

 anna.petrova@humg.edu.ee  tel6180133 Kabinet A-109


Airat Izmailov IT-JUHT

airat.izmailov@humg.edu.ee   tel: 6180136 Kabinet B-201

 

Viimati muudetud: 15.09.2020