Sügisvaheaja reedel, 25. oktoobril 2019 kell 11-16 Tallinna kesklinna hariduskvartalis 

  

Vali töötuba ja registreeru osalejaks 
iduedu logo

  

Eesti Vabariigi juubeliaastal kinkisime moodsa õppimise festivalil „iduEDU“ õpetajatele, õpilastele ja lapsevanematele 100 moodsa õppimise töötuba. Edust hoituna kutsume taas kõiki huvilisi festivalile. Oodatud on nii lapsed ja lapsevanemad, õpilased ja õpetajad, direktorid kui ka lihtsalt haridushuvilised üle Eesti.

  

Päeva esimene pool on sisustatud peamiselt haridustöötajatele ning teine lastele, õpilastele ja lastevanematele, kuid midagi huvitavat enda jaoks leiad kindlasti igal ajal. Direktorid on oodatud juba kell 9.30.

    

Saad kaasa lüüa huvirallil, näha ja katsuda uudseid tehnika-vidinaid, kuulata arutelusid, mõtiskleda tänapäeva hariduse väljakutsetest ja teha palju muud. Päeva lõpuks oled pungil uutest ideedest ja värskest energiast!  

  

ötube viivad läbi Tallinna Haridusameti 2019. aasta haridusuuendus-konkursi parimad ning hariduskvartali koolid, samuti eKool, HITSA ja Startup Estonia. Oma panuse annavad ka õpilasfirmad, tutvustades oma tehtut ja innustades olema ettevõtlik. Keskraamatukogus keskendutakse elukestvale õppimisele.

  

Näitusealal tutvustavad firmad uuenduslikke ja seni pigem tavatuid võimalusi, mida õpetamisel-õppimisel kasutada. 

  

Innukamate osalejate vahel loositakse auhindu ning oodata on üllatusesinejat.  

   

Täpse ajakava ja võimaluse registreeruda leiad aadressilt expo.ekool.eu    

  

Festival on kõigile osalejatele tasuta.  

 

Festivali korraldavad Tallinna Haridusamet, HITSA, Tallinna Ülikool, eKool, Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool, Tallinna Keskraamatukogu, Junior Achievement Eesti, Startup Estonia ja In Nomine. 

  

Moodsa õppimise festival "iduEDU" on nomineeritud Haridus- ja Teadusministeeriumi konkursil "Eestimaa õpib ja tänab 2019".