iduEDU 2019 (1).png

  

  

Sügisvaheaja reedel 25. oktoobril 2019 kell 11-16 Tallinna kesklinna hariduskvartalis 

   

Eesti Vabariigi juubeliaastal kinkisime moodsa õppimise festivalil „iduEDU“ õpetajatele, õpilastele ja lapsevanematele 100 moodsa õppimise töötuba. Edust hoituna kutsume taas kõiki huvilisi festivalile.

  

Kas oled laps või lapsevanem, õpilane või õpetaja, direktor või lihtsalt haridushuviline - festivalilt leiad kindlasti midagi endale.  Päeva lõpuks  oled pungil uutest ideedest ja värskest energiast!

  

Festivali eesmärk on lihtne – see on Tallinna haridusasutuste koos õppimise päev.

    

Päeva esimene pool on sisustatud eeskätt haridusasutuse juhtidele ja õpetajatele mõeldes, teine pool on suunatud ka õpilastele ja lapsevanematele. Lisaks Tallinna lasteaedade ja koolide esindajatele ootame festivalile ka kaugemalt uudistajaid, et head kogemused leviks üle Eesti.

  

Tallinna kesklinna hariduskvartalis ehk Tallinna Reaalkoolis, Tallinna Inglise Kolledžis, Tallinna Kesklinna Põhikoolis, Tallinna Keskraamatukogus ja nende vahelisel õuealal pakume töötubasid nii õpetajatele, õpilastele kui ka lastevanematele.

   

Töötube viivad läbi Tallinna Haridusameti 2019. aasta haridusuuendus-konkursi parimad ning hariduskvartali koolid, samuti eKool, HITSA ja Startup Estonia. Oma panuse annavad ka õpilasfirmad, tutvustades oma tehtut ja innustades olema ettevõtlik. Keskraamatukogus keskendutakse täiskasvanuharidusele ja elukestvale õppimisele. Festivali expo- ehk näitusealal tutvustavad firmad uuenduslikke ja seni pigem tavatuid võimalusi, mida õpetamisel-õppimisel võiks kasutada. 

   

Täpsema ajakava leiate 26. augustist iduedu.ee veebilehelt ja Facebookist, siis saab ka end osalejaks registreerima hakata.

  

Kui ka teie koolil või lasteaial on pakkuda mõni põnev teema, mida kindlasti tahate jagada, andke korraldusmeeskonnale varakult teada (saada kiri siit)

  

Festivali korraldavad HITSA, Tallinna Ülikool, eKool, Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool, Tallinna Keskraamatukogu, Junior Achievement Eesti, Startup Estonia, In Nomine ja Tallinna Haridusamet.

  

Festival on kõigile osalejatele tasuta.

  

Kohtumiseni festivalil iduEDU 2019!