Sügisvaheaja teisipäeval, 20. oktoobril 2020 Tallinna kesklinna hariduskvartalis 

 

Eesti Vabariigi juubeliaastal kinkisime moodsa õppimise festivalil „iduEDU“ õpetajatele, õpilastele ja lapsevanematele 100 moodsa õppimise töötuba. Edust hoituna kutsume taas kõiki huvilisi festivalile. 

Tänavune festival keskendub eeskätt haridusasutuse juhtidele ja õpetajatele. Ootame festivalile osalejaid nii Tallinnast kui kaugemalt, et head kogemused leviksid üle Eesti ja ka väljaspool vabariiki.

Lisaks õpetajatele on oodatud festivalile ka lapsed, lapsevanemad, õpilased ja ka lihtsalt haridushuvilised üle Eesti.

Töötube viivad läbi Tallinna Haridusameti 2020. aasta haridusuuendus-konkursi parimad ning hariduskvartali koolid, samuti eKool, HITSA ja Startup Estonia, muuseumid,  huvikoolid. Oma panuse annavad ka õpilasfirmad, tutvustavad tehtut ja innustavad ettevõtlikkusele. Keskraamatukogus keskendutakse täiskasvanuharidusele ja elukestvale õppimisele.

Festivali expo- ehk näitusealal tutvustavad firmad uuenduslikke ja seni pigem tavatuid võimalusi, mida õpetamisel-õppimisel võiks kasutada.

Festival on kõigile osalejatele tasuta.  

Festivali korraldavad Tallinna Haridusamet, HITSA, Tallinna Ülikool, eKool, Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool, Tallinna Keskraamatukogu, Junior Achievement Eesti, Startup Estonia.