Tulenevalt COVID-19 hetkeolukorrast Eesti Vabariigis lükkub iduEDU festivali 6 kuud edasi ja toimub


KEVADEL, 26. APRILLIL 2022!


Registreerumise festivalile avame uuesti 26. veebruaril.

Kõik seni registreerunud osalejad ja töötoad kanduvad automaatselt üle, kuid kindlasti täpsustame kõigi registreerunute osaluse veebruaris üle.

  • Aeg: 26. aprill 2022 kl 11-16
  • Koht: Tallinna Hariduskvartal (Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool, Tallinna Keskraamatukogu)

Kevadisel koolivaheajal, 26. aprillil 2022 on kõik õpetajad ja haridusasutuste juhid üle Eesti oodatud osalema moodsa õppimise festivalil „iduEDU“, mille alateema on sel aastal “Õnnelik õppija krihvli või tahvliga - kuidas säilitada enda vaimset heaolu, olla õnnelik ja leida tasakaalu tehnoloogiaga rikastatud ja traditsiooniliste õpikeskkondade ning õpimeetodite vahel? 

Peaesinejad arutlevad päevajuhtidest koolijuhtidega haridustöötajate ja õppiijate vaimse tervise ning distantsõppe seose, õpetajavaba kooli efektiivsuse ja distantsilt praktiliste oskuste õpetamise võimalikkuse üle. Kahes praktikult praktikule töötubade sessioonis saab valida 50 erineva haridusuuendusliku töötoa vahel. Hommikupoole tuuakse diskussiooni ja vestlusringi vormis osalejateni innovatiivseid õpimeetodeid lasteaiast ja koolist kuni elukestva õppeni välja. Pealelõunased töötoad keskenduvad käed külge ja aktiivse liikumis propageerimisele. 

Tegusast päevast teevad kokkuvõtte päevapeegeldajatest õpilased. Ürituse lõpetab traditsiooniline muusikaline üllatus koogi koos tordi ja kohviga.

Ürituse päevajuhid on Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi direktor Siret Paasmäe ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi direktor Kaarel Rundu. 

Peaesinejad:

Õnne Uus Tallinna Ülikool
Mihhail Zujev, Eesti Merekooli kutseõpetaja
Karin Künnapas, Jõhvi tehnoloogiakooli koolijuht

ÜRITUSE AJAKAVA:

10.00 – 11.00 Festivali avamine Tallinna Reaalkooli aulas
11.30 – 13.00 Töötoad hariduskvartalis
13.00 – 14.00 Lõuna Tallinna Reaalkoolis
14. 00 – 15.30 Töötoad Tallinna Realkoolis
15.45 Haridusfestivali lõpetamine. 3T- Tallinna talendid, tänu ja tort

Lisainfo festivali Facebooki lehel.

Täpsemat infot jagame jooksvalt!

THA-IduEdu-Koduleht-1440x190px.jpg

Festivali korraldavad Tallinna Haridusamet, HARNO, Tallinna Ülikool, eKool, Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool, Tallinna Keskraamatukogu, Junior Achievement Eesti, Startup Estonia
COVID info. Kõik festivalil osalejad alates 18. eluaastast peavad esitama tõendi COVID vastu vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. 
Negatiivse tulemusega test peab olema sooritatud tervishoiuteenuse osutaja juures. EL digitaalne COVID testitõend võimaldab Eestis SARS-Cov-2 negatiivse PCR testi andnutel tõendada oma nakkusohutust. Tervishoiuteenuse osutaja juures tehtud PCR testi tulemuse kohta või enda vaktsineerituse kohta saab tõendi luua patsiendiportaalis digilugu.ee. Festivalile ei ole oodatud ka lähikontaktsed.