Kontakt

Kadaka lasteaias on 11 rühma: 2 sõimerühma, 8 tavarühma ja 1 tasandusrühm. Igal rühmal on oma “nägu” ja logo.

Vene õppekeelega rühmad

  • Sõimerühm Hiirekesed

Avatud 07:00-17:30

Rühma telefon: 5852 4293

Olga Pereskokova, olga.pereskokova@kadaka.edu.ee

Larissa Nazarenko, larissa.nazarenko@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Lepatriinud

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 5785 0884

Ljudmilla Lõssenko, ljudmilla.lossenko@kadaka.edu.ee

Anna Preitlova, anna.preitlova@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm (tasandusrühm) Mesilased

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 5889 2927

Margarita Filasofova, margarita.filasofova@kadaka.edu.ee

Viktoria Lohe, viktoria.lohe@kadaka.edu.ee

Logopeed: Valentina Vint, valentina.vint@kadaka.edu.ee

Eesti õppekeelega rühmad

  • Sõimerühm Sipsikud

Avatud 07:00-17:30

Rühma telefon: 5358 2022

Juta Truusa, juta.truusa@kadaka.edu.ee

Annika Arro, annika.arro@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Päikesejänkud

Avatud 07:30-18:00

Rühma telefon: 5629 0901

Krista Tammiku, krista.tammiku@kadaka.edu.ee

Maarja Liiv, maarja.liiv@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Mõmmikud

Avatud 08:00-17:30

Rühma telefon: 5638 0146

Katrin Mellis, katrin.mellis@kadaka.edu.ee

Marina Šleimovitš, marina.sleimovits@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Rõõmupallid

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 5609 8317

Anne Arvisto, anne.arvisto@kadaka.edu.ee

Tiia Niit, tiia.niit@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Lõvikutsikad

Avatud 08:00-17:30

Rühma telefon: 5877 1038

Elina Ojalo, elina.ojalo@kadaka.edu.ee

Annika Arro, annika.arro@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Siilipere

Avatud 07:30-18:00

Rühma telefon: 5605 1311

Kaja Cimolonskas, kaja.cimolonskas@kadaka.edu.ee

Maarja Liiv, maarja.liiv@kadaka.edu.ee

Keelekümblusrühmad:

  • Aiarühm Tibud

Avatud 07:00-17:30

Rühma telefon: 5608 3043

Irina Kägu, irina.kagu@kadaka.edu.ee

Marina Šleimovitš, marina.sleimovits@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Rohutirtsud

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 5822 7994

Galina Manõlova, galina.manolova@kadaka.edu.ee

Irina Tagajeva, irina.tagaeva@kadaka.edu.ee

Lisaks igapäevastele rühmasisestele õppetegevustele toimuvad 2 korda nädalas muusika- ja liikumistegevused.

Muusikaõpetajad

Külli Erimäe, kulli.erimae@kadaka.edu.ee

Jelizaveta Kuzmina, jelizaveta.kuzmina@kadaka.edu.ee

Liikumisõpetaja

Eve Sepper, eve.sepper@kadaka.edu.ee

Viimati muudetud: 28.05.2019