Kontakt

Kalamaja Lasteaed
Registri nr. 75017432
Aadress: Vana-Kalamaja 28A, 10415 Tallinn 
Ligipääs/transport: buss nr 3 peatus KALAMAJA
tramm nr 1 ja 2 peatus BALTI JAAM
Telefon:641 3656
Lasteaed on avatud tööpäeviti 7.00-19.00
Direktor: Marika Liiv
Vastuvõtu aeg:  E 16.00 – 18.00
                            N   9.00 – 11.00
Õppealajuhataja:    Eve Liigmann  e-posti aadress: eve.liigmann@kalamaja.edu.ee  I rühm
Rühmaõpetajad:    Veera Pähn- e-posti aadress: veera.pahn@kalamaja.edu.ee  I rühm
                                  Faisee Himma - e-posti aadress: faisee.himma@kalamaja.edu.ee  II rühm
                                  Mare Mägi -  e-posti aadress: mare.magi@kalamaja.edu.ee   III rühm
                                  Kristiina Ratt -  e-posti aadress: kristiina.ratt@kalamaja.edu.ee  III rühm
                                  Sirje Sündema - e-posti aadress: sirje.syndema@kalamaja.edu.ee II rühm
                                  Ille Üksti - e-posti aadress: ille.yksti@kalamaja@edu.ee  IV rühm
                                  Aivi Arjak - e-posti aadress: aivi.arjak@kalamaja.edu.ee  IV rühm
Muusikaõpetaja: Sirli-Johanna Lump - e-posti aadress: Sirli-Johanna.Lump@kalamaja.edu.ee
Liikumisõpetaja: Helle Suitslepp - e-posti aadress: helle.suitslepp@kalamaja.edu.ee
 
 
Viimati muudetud: 04.08.2021