Lasteaed Karikakar töötajad

Muusikaõpetaja Varje Soon  Varje.Soon@karikakar.ee 

Liikumisõpetaja Kersti Vare  Kersti.Vare@karikakar.ee 

Ujumisõpetaja

JAANUAR – Telefon rühmas: 5376 9078
õpetaja Margit Tammiku – 
Margit.Tammiku@karikakar.ee
õpetaja assistent Krista Tamm – 
Krista.Tamm@karikakar.ee
õpetaja abi Kaire Võsuri

VEEBRUAR – Telefon rühmas: 5358 8535
õpetaja Iie Juhkamson - Iie.Juhkamson@karikakar.ee

õpetaja assistent Enely Erenbus – Enely.Erenbus@karikakar.ee
õpetaja abi Maria Kankova

MÄRTS – Telefon rühmas: 510 2177
õpetaja Polina Botvina  Polina.Botvina@karikakar.ee
õpetaja
assistent Janne Tamm – Janne.Tamm@karikakar.ee
õpetaja abi Jane Oll

APRILL – Telefon rühmas: 5857 5829
õpetaja

õpetaja Annika Koppel – 
Annika.Koppel@karikakar.ee
õpetaja abi Ulyana Hlazova

MAI – Telefon rühmas: 5783 9557
õpetaja Riin Emajõe – 
Riin.Emajoe@karikakar.ee 
õpetaja assistent Ekaterina Tsesnokova – Ekaterina.Tsesnokova@karikakar.ee
õpetaja abi Ene Järvhein

JUUNI – Telefon rühmas: 5360 9721
õpetaja

õpetaja Elen Poluškina  Elen.Poluskina@karikakar.ee
õpetaja abi Elina Sahan 

JUULI – Telefon rühmas: 5875 6827
õpetaja Lea Joona – 
Lea.Joona@karikakar.ee 
õpetaja assistent Tiina Margus – 
Tiina.Margus@karikakar.ee 
õpetaja abi Urve Hiie

AUGUST – Telefon rühmas: 5875 6893
õpetaja Kaja Murumäe – 
Kaja.Murumae@karikakar.ee 
õpetaja Doris Järv  Doris.Jarv@karikakar.ee
õpetaja abi Marina Tereško

SEPTEMBER – Telefon rühmas: 5875 6892
õpetaja Kristiina Noormann  Kristiina.Noormann@karikakar.ee
õpetaja assistent Gerli Saarelaan 
 Gerli.Saarelaan@karikakar.ee
õpetaja abi
Veera Jevstafjeva

OKTOOBER – Telefon rühmas: 5307 4840
õpetaja 
õpetaja assistent 

õpetaja abi
Heli Johanson

NOVEMBER – Telefon rühmas: 5875 6812
õpetaja Kelin Talirand – 
Kelin.Talirand@karikakar.ee
õpetaja Kristiina Oras – 
Kristiina.Oras@karikakar.ee
õpetaja abi Kelly Sumre

DETSEMBER – Telefon rühmas: 5903 8021
õpetaja
Marie-Christine Väli-Adams – Marie-Christine.Vali-Adams@karikakar.ee
õpetaja assistent Marjut Auksmann – 
Marjut.Auksmann@karikakar.ee
õpetaja abi Egerin Dobroradova

 

 

 

Viimati muudetud: 05.06.2021