Huvitegevuse kalender

Tegevuste ülevaatlik tabel 2021-2022 

HR - Hoiurullid, NL- Naerulinnud, NN - Naljaninad, RR - Rõõmurullid, SS - Särasilmad

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE - Mängupäev

 

8.50 - 9.20 RR pilliring saalis (Fred)

 

8.50 - 9.20 RR lauluring saalis (Fred)

 

9.30 - 10.00  NN  liikumine (saalis/õues)

 

9.30 - 10.00 RR Beatbox rühmas

10.00 - 10.30 NN Beatbox  rühmas

9.30-11.30 SS kokandus*

al. 7.09

  • üle nädala (2x kuus)
  • 2-3 gruppi (a’ 7-10 last)
  • toimub õppeköögis, rühmas või nõupidamiste ruumis

 

9.30-9.50 NN muusika saalis (Fred)

 

10.00-12.00 NN kokandus *

al. 14.09

  • üle nädala (2x kuus)
  • 2-3 gruppi (a’ 7-10 last)
  • toimub õppeköögis, rühmas või nõupidamiste ruumis

 

9.30 - 10.00  NN  liikumine (saalis/õues)

 

9.30 - 10.00 SS Beatbox rühmas

10.00 - 10.30 NL Beatbox rühmas

9.30-9.50  RR muusika saalis Fred

 

9.30-11.30 NL kokandus*

al. 16.09

  • üle nädala (2x kuus)
  • 2-3 gruppi (a’ 7-10 last)
  • toimub õppeköögis, rühmas või nõupidamiste ruumis

 

10.00-12.00 RR kokandus* al. 9.09

  • üle nädala (2x kuus)
  • 2-3 gruppi (a’ 7-10 last)
  • toimub õppeköögis, rühmas või nõupidamiste ruumis

 

 

10.00 - 10.30 RR liikumine

(saalis/õues)

 

9.55-10.15  RR  muusika rühmas (Fred)

10.00 - 10.30 RR liikumine

(saalis/õues)

 

 

 

 

9.55-10.15 NN muusika rühmas (Fred)

 

10.30 -11.00 SS  liikumine

(saalis/õues)

10.20-10.45 SS muusika saalis (Fred)

 

10.30 -11.00 SS  liikumine

(saalis/õues)

10.20-10.45 NL  muusika saalis (Fred)

 

 

11.30-12.00 NL  liikumine

(saalis/õues)

11.30-12.00 SS pilliring saalis (Fred)

11.30-12.00 NL  liikumine

(saalis/õues)

11.30-12.00 SS lauluring saalis (Fred)

 

12.00 - 12.30 RR Ukulele:

12.00-12.30 NL muusika rühmas  (Fred)

 

12.00-12.30 SS muusika rühmas (Fred)

 

12.00-12.30 jalgpall (algajatele)

13.00 - 13.30 SS klaver: saalis (Fred)

 

13.00 - 13.30 NL lauluring saalis (Fred)

 

 

13.30 - 14.00 NL  klaver: saalis (Fred)

 

13.30 - 14.00 NL klaver saalis (Fred)

 

 

 

13.30 - 14.00 Klaver saalis (Fred)

 

 

14.00-14.45 jalgpall (edasijõudnud) alustab 13.09

 

14.00-14.45 jalgpall (edasijõudnud)

14.00 - 14.30 SS flööt saalis (Fred)

14.30-15.15 teadusring (NL) saalis alustab 08.10

15.15-15.45 Inglise keel (edasijõudnud)

16.00-16.30 Inglise keel (algajad, saal

alustab 06.09

14.30 - 15.00 NL pilliring saalis (Fred)

 

15.10 - 15.40 NN pilliring saalis (Fred)

 

 

14.00-14.30 NL laste loovusring I kabinet alustab 6.10

14.45-15.15 SS laste loovusring II kabinet

15.30-16.00 RR laste loovusring III kabinet

15.15-16.00 laste jooga I (saal, vanemad rühmad) alustab 06.10

16.15-17.00 laste jooga II (saal, nooremad rühmad) 

14.30 - 15.00 NL klaver: (Fred)

15.10 - 15.40 NN lauluring saalis (Fred)

15.30-16.15 teadusring (SS) saalis

 

 

16.00-16.45 Judo

 

 

16.00-16.45 Judo

alustab 16.09

 

17.00-17.30 Tantsustuudio

alustab 06.09

 

iga kuu kolmas kolmapäev kell 17.30-19.00 saalis Karmeni vestlusringid vanematele (saal)

17.00-17.30 Tantsustuudio

 

Viimati muudetud: 05.09.2021