Eesti Looduse fotovõistlus

Eesti Looduse fotovõistlus on toimumas sel aastal juba 21. korda.  Osalema on oodatud kõik huvilised. Arvestust peetakse kahes vanuseklassis: noored kuni 16 eluaastat (kaasa arvatud) ja täiskasvanud.

Töid saab esitada fotovõistlusele kuni 31.oktoobrini, tööde esitamisel tuleb jälgida fotovõistluse tööde esitamise tingimusi, mis on leitavad kodulehelt.

Teiste eripreemiate seas on ka Tallinna linnavalitsuse eripreemia Tallinna looduse fotole. Antud eripreemia auhinna hindamisel tuleb fotode üleslaadimisel foto tegemise asukohana märkida Tallinn.

Ühtlasi jagatakse eriauhindu järgmistes kategooriates: aasta lind (Eesti ornitoloogiaühingu eriauhind), käituv loom, väike loom (lähi- või makrovõte), veeloom, parim liigikaitsefoto (Tallinna loomaaia eriauhind), väike taim (lähi- või makrovõte), sammal (auhind ajakirjalt Samblasõber), veetaim, aasta orhi-dee (Eesti orhideekaitse klubi eriauhind), elurikkus (keskkonnaministeeriumi eriauhind), looduse maastikud ja mustrid ning linnaloodus (TÜ loodusmuuseumi ja botaanikaaia eriauhind), Tallinna loodus (Tallinna linnavalitsuse eriauhind), Vikipeedia auhind (parim vaba litsentsiga foto või fotode komplekt). Auhindu jagavad ka teised võistluse toetajad.

 Eesti Looduse fotovõistluse koduleht https://fotovoistlus.horisont.ee/

Viimati muudetud: 11.08.2020