Kontaktid

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet

koordinaator Tiia Pedusaar tel. +372 6404 584 email tiia.pedusaar@tallinnlv.ee

ekspert Mai Andresson tel. +372 6404 715 email mai.andresson@tallinnlv.ee

finantsjuht Lea Vedder +372 616 4064 email lea.vedder@tallinnlv.ee

Tallinna Tehnikaülikool

projektijuht Karin Pachel tel. +372 6202 504 email karin.pachel@ttu.ee

Turu Rakenduslik Kõrgkool

projektijuht Jan-Hendrik Körber email Jan-Hendrik.Korber@turkuamk.fi

Soome Keskkonnainstituut

koordinaator Ljudmila Vesikko tel. +358 400 148 565 email Ljudmila.Vesikko@ymparisto.fi

Söderhamn linnavalitsus

koordinaator Ingemar Olofsson email ingemar.olofsson@soderhamn.se

Turu linn (assotsieerunud partner)

Olli-Pekka Mäki email olli-pekka.maki@turku.fi

John Nurminen Sihtasutus (assotsieerunud partner)

Miina Mäki email miina.maki@jnfoundation.fi

Viimati muudetud: 28.02.2020