Kesklinna politseinikud

 

Piirkonnavanem: Marlen Miilaste,  612 4275, marlen.miilaste@politsei.ee

 

Vanalinna piirkond (Vanalinna, Sadama, Südalinna, Aegna, Maakri, Kompassi, Sibulaküla asum)

Andreas Põldaru

Piirkonnapolitseinik

 

  612 4164

andreas.poldaru@politsei.ee  

Ivar Saar

Piirkonnapolitseinik

 

  612 4192

ivar.saar@politsei.ee

Anželika Fedoruk

Noorsoopolitseinik

 

  612 4175

anzelika.fedoruk@politsei.ee

Keldrimäe piirkond (Keldrimäe, Tatari, Juhkentali, Veerenni, Luite, Ülemiste järve asum)

Dmitri Mettus

Piirkonnapolitseinik

 

  612 4233

dmitri.mettus@politsei.ee

Marion Pettai

Noorsoopolitseinik

  612 4250

marion.pettai@politsei.ee

Kadrioru piirkond (Kadrioru, Raua, Torupilli asum)

Siret Tobber

Piirkonnapolitseinik

 

  612 4289

siret.tobber@politsei.ee

Kristel Ulp

Noorsoopolitseinik

 

  612 4256

kristel.ulp@politsei.ee

Uue Maailma piirkond (Uue Maailma, Kassisaba, Tõnismäe, Kitseküla asum)

Janno Mõisäär

Piirkonnapolitseinik

 

  612 4229

janno.moisaaar@politsei.ee

Mari Rand

Noorsoopolitseinik

  612 4296

mari.rand@politsei.ee

 

 

Viimati muudetud: 29.03.2021