Tallinna Kesklinna Valitsuse juhtkond

Nunne tn 18Aadress: Nunne tn 18,
15058 Tallinn
Telefon: 645 7200
E-post: kesklinn@tallinnlv.ee 


Linnaosa vanem - Vladimir Svet
Telefon: 645 7201
E-post: vladimir.svet@tallinnlv.ee
Vastuvõtt: E 15.00 - 18.00 (eelregistreerimisega)

Linnaosa vanema asetäitja - Jüri Lump
Telefon: 645 7202
E-post: jyri.lump@tallinnlv.ee

Linnaosa vanema asetäitja - Anu Aus
Telefon: 645 7236
E-post: anu.aus@tallinnlv.ee

Haldussekretär - Jannu Kuusik
Telefon: 645 7204
E-post: jannu.kuusik@tallinnlv.ee

Jurist - Ave Braun
Telefon: 645 7209
E-post: ave.braun@tallinnlv.ee
Kabinet: 205

Avalike suhete nõunik - Ester Šank
Telefon: 645 7229
E-post: ester.sank@tallinnlv.ee
Kabinet: 217

Arendusnõunik - Erkki Paabut
Telefon: 645 7265
E-post: erkki.paabut@tallinnlv.ee
Kabinet: 206

Kultuuri- ja kaasamisnõunik - Mihhail Jevdokimov
Telefon: 645 7238
E-post: mihhail.jevdokimov@tallinnlv.ee

Eelarve peaspetsialist - Sergei Tšekulajev
Telefon: 645 7239
E-post: sergei.tsekulajev@tallinnlv.ee

Viimati muudetud: 12.02.2020