Lasteaia rühmad

LASTEAED (3 - 7 aastased lapsed) Gonsiori 3

Lahtiolekuajad: 7.30-18.30

MÄNGUKASSID - õpetaja Monika monika@kiisupere.ee , assistent Kristi kristi@kiisupere.ee ja õpetaja abi Liljan.
Telefon 56 871 101

RÕÕMUKASSID - õpetajad Reelika reelika@kiisupere.ee ja Diana diana@kiisupere.ee , õpetaja abi Ene.
Telefon  58 569 898

SÕIM (1,5 - 3 aastased lapsed) Gonsiori 5. 

Lahtiolekuajad: 7.30-18.30

KAISUKIISUD - õpetajad Ülle ulle.poosaste@kiisupere.ee , Ave ave@kiisupere.ee  ja õpetaja abi Vaike.
Telefon 51 97 34 97

KAISUMIISUD - õpetajad Ülle ulle@kiisupere.ee , Killu killu@kiisupere.ee ja õpetaja abi Kelli. 
Telefon 53 83 69 54

LASTEAED (3-7 aastased lapsed) A. Lauteri 1

Lahtiolekuajad: 7.00-19.00 

SUSSIKASSID (liitrühm) - õpetajad Karolin karolin@kiisupere.ee ja Erika erika@kiisupere.ee, õpetaja abi Anžela
Telefon 56 990 984

TRIIBUKASSID - õpetaja Kadri kadri@kiisupere.ee, assistent Anneliis anneliis.vessmann@kiisupere.edu.ee ja õpetaja abi Piret.
Telefon 56 990 982

TAIBUKASSID - õpetaja Kristina kristina@kiisupere.ee , assistent Merike merike@kiisupere.ee ja õpetaja abi Reet.
Telefon 56 990 983

 Related image

Viimati muudetud: 19.09.2019