Kopli Couture

KOPLI COUTURE

Külasta 29. augustil kindlasti ka Kopli Couture'i butiiki, et uudistada põnevaimat Põhja-Tallinna moodi.

Butiik-pood avatud 11.00-19.00

Kopli Couture on ohtlik koht. Otsustades poodi siseneda, pead olema valmis, et seljataha jäänud maailm pole pärast enam kunagi see, mis ta oli varem. Kopli Couture on külaskäik nii Audrey Hepburni, Mick Jaggeri, Gwen Stefani riidekappi, George Michaeli muusikavideosse kui The Beatles kontserdile. Roosa baarileti taga tervitavad sind ainult ja ainult kaunid ja lahked inimesed, kes iga kell on valmis sulle ühe Gucci või Versace kokku valama. Õhus kõlavad möödunud aegade sumedad heliread. Vaata ringi või võta istet 1960ndate helesinisel diivanil ja tunneta, et elu su ümber on tegelikult paganama ilus.

Kaunimad ja südikamad Kopli Couture planeedil pole aga mitte David Bowie ja Beyonce, vaid poe omanikud Veronika ja Evelin. Need kaks naist on ka ise ravimatud vintaaži fännid, kes aastal 2017 lõid Koplisse ühe Haute Couture’ga pikitud vintaažriiete poe, mis sai loogilisel moel nimeks Kopli Couture (süntees getolikkusest ja kõrgmoest).

Poe pärlid pärinevad suuresti Amsterdami salajastest vintage koobastest. Naiste kaasreisija staatuse saavad tõesti vaid kõige kvaliteetsemad, terved ja heas korras rõivad, sest kodumaine klient juba teab, et mingit suvalist kaupa siin poes ei pakuta. Vahel võib Kopli Couture’s kohata lisaks riietele hoopis erinevat sorti sündmusi. Ruumikas Loomelinnaku poes toimuvad nii kontserdid, peod kui moeshowd.

Kui sa endiselt kahtled, kas panna võrdusmärk kaltsuka ja Kopli Couture’i vahele, mõtle uuesti. Kopli Couture'i tegijad vannuvad härra Bowie nimel, et tupsuliseks kantud ja kopituslõhnalisi kehakatteid sa siit ei leia.

Koplifest2020_FB.jpg

Kopli poolsaare otsas, aadressisildiga Kaevuri 1, paikneb kena 100-aastane klassitsistlik paekivimaja, mis oma hoolitsetud välimusega ümbruskonnaga kerge kontrasti tekitab.


Kopli Couture kirjeldab ise ennast nii: "Meie juurest leiate kvaliteetset vintaaži ja eklektikat. Esindatud on ka Eesti disain." Nad lubasid ka seda kõike tulla näitama Koplifestile ja ootame nendelt lisainfot, seniks aga saate couture tegevustega ennast kursis hoida siin.

960118_1432254373670890_1876723867_n1-960x500.jpg

Viimati muudetud: 19.08.2020