Kristiine Linnaosa Valitsuse juhtkond

Aadress: Tulika 33b,
10615 Tallinn
Telefon: 645 7100
E-post: kristiine@tallinnlv.ee 

Linnaosa vanem – Jaanus Riibe
Telefon: 645 7101   
jaanus.riibe@tallinnlv.ee
III korrus kabinet 302
Vastuvõtt: E 16.00 - 18.00 (eelregistreerimisega telefonil 645 7100)

Linnaosa vanema asetäitja –   Kristel Geine 
Telefon: 645 7126 
kristel.geine@tallinnlv.ee   
II korrus kabinet 207

Linnaosa vanema asetäitja –   Natalja Gromovaja 
Telefon: 645 7106 
natalja.gromovaja@tallinnlv.ee    
III korrus kabinet 306

 
Haldussekretär – Õrne Suur
Telefon: 645 7103
orne.suur@tallinnlv.ee
III korrus kabinet 316
Tegevusvaldkonnad: haldusreformi, korrakaitse, välja- ja täiendõppe küsimused; linnaosa halduskogu ja linnaosa valitsuse kantselei töö korraldamine.


Avalike suhete nõunik –  Dmitri Kukuškin
Telefon: 645 7117
dmitri.kukuskin@tallinnlv.ee   
 III korrus kabinet 315
Tegevusvaldkonnad: suhtlemine avalikkuse ja meediaga, linnaosa kodulehe haldamine, linnaosa lehe toimetamine.


Nõunik -  Viktoria Nikolajeva
Telefon: 645 7105
Viktoria.Nikolajeva@tallinnlv.ee
III korrus kabinet 312
Tegevusvaldkonnad: hariduse, noorsootöö, kultuuri- ja spordiga seotud küsimused.

Jurist -  Jevgeni Šimonjuk
Telefon: 645 7104
jevgeni.simonjuk@tallinnlv.ee
II korrus kabinet 208
Tegevusvaldkond: juriidiline nõustamine. 

Eelarve juhtivspetsialist - Helje Annus
Telefon: 645 7110
III korrus kabinet 311
helje.annus@tallinnlv.ee
Vastuvõtt: E 15.00–18.00 ja N 9.00–12.00

Viimati muudetud: 06.01.2020