Konsultatsioonid

aineõpetajaruumesmaspäevteisipäev kolmapäev   neljapäev   reede     

eesti keel

Freimann, A

218

 

12:50

 

 

 

Kazakova, T

419

 

 

 

15:30

 

Kobõlkina, I

420

8:10 
13:45 

13:45 

13:45

14:30

 

Koprova, M

213a

13:45

 

 

 

 

Kosik, J

404

 

 

 

8:00

 

Maiste, A

205a

 

12:50

 

 

 

Nazarova, V

218

 

 

 

 

8:55 

Vedom, T

419

13:45 

 

 

 

 

Volmerson, T

416

 

13:45 

 

8:00 

8:00 

Eesti, inglise keel Maksimenko, N 218       14:40  
vene keel
ja kirjandus
Demkiv, S 317       8:00   
Ivanova, N 317a   8:00       
Kutsher, T 316   8:00      
Pindus, J 401     14:40     
Prokofjeva, T 317       8:00  
Slepova, J 319         14:40
Tsurenkova, A 316     14:40    
Varik, L 305a        
Vene keel,
kirjandus ja jt
Aleksejeva, A 407 13.45       13.45
Liskovskaja I        
Šlaitas, J        
matemaatika Ljubimova, V 415 13:45        
Beresneva, J 213    13:45       
Davõdova, I 417 11:50 13:45     8:00
Israfilova, S 407       11:50  
Novožilova, J 317a 12:50        
Zhukova, T 405 13:45         
matemaatika,
füüsika
Bobkova, J 418   14:40      
matemaatika,
loodusõpetus
Yarmolenka, J 409a 13:45   14:40 13:45  
inglise keel Guž, T 305         12:50
Merilaine, T 304   14:40       
Nikonova, L 319a         13:45
Obozenko, S 306a         13:45 
Vassiljeva, J 306       8:00  
loodusõpetus,
keemia
Balanina, I 409     14:40    
loodusõpetus,
inimeseõpetus
Djomina, S 117 12:50        
Kolk, I        
bioloogia Sinjagina, L 406     14:30    
geograafia Kudašova, E 406 14:40         
ajalugu Kobõlinski, R 301     15:25     
ajalugu,
ühiskonnaõpetus
Solodkova, E 301 13:45      14:40   
kunstiõpetus Afanasjeva, S 314         14:40 
muusikaõpetus Mihhailova, N 117a          
Trofimova, J 308          
Vinograi, I 308         12:50
tehnoloogiaõpetus, 
tööõpetus
Vorontsov, A Tööõp.
klass
  13:45       
tehnoloogiaõpetus, 
käsitöö
 Pokusai, R  Keldri
kunsti
klass
         10:50 
kehaline kasvatus Suprun, T võimla 14:30        
Meshkov, S võimla   14:40       
Kasjantshuk, A võimla     14:40     
Lindeberg, A.L võimla        
algõpetus Malovskaja,  408       13:45   
Leonova, S 215a      12:50    
Šlaitas, J 316a         8:00


  

Viimati muudetud: 27.11.2018