Tugiteenused

 

HEV koordinaator

Irina Leonova

ruum 103
tel. 6 356 773
Leonova.Irina@lpk.tln.edu.ee 
Vastuvõtuaeg:
teisipäev 8:30 - 9:30
neljapäev 15:30 - 16:30

Olga Muzõka

ruum 118
Muzoka.Olga@lpk.tln.edu.ee
Vastuvõtuaeg:
reede  12:50 -13:50

 

Psühholoogid

Nimi Ruum Klassid  Vastuvõtuaeg e-mail
 Viktoria Kovaltšuk   307  kõikides 6. - 9. kl  iga päev 14:30 - 16:00  Kovaltsuk.Viktoria@lpk.tln.edu.ee 
 Natalija Kovaljova  216  1.D, 1.G
 kõikides 2-3-4 
 
 esmaspäev 9:00 - 10:00 
 teisipäev 13:30 - 14:30
 kolmapäev 13:30 - 14:30 
 reede 9:00 - 10:00
 Kovaljova.Natalija@lpk.tln.edu.ee 

 

Logopeedid

Nimi Ruum Klassid   Vastuvõtuaeg e-mail
 Ljudmilla Muzõka  416  5.A, 5.C, 5.D
6.D, 6.C, 6.G
9.B
 teisipäev 12:50 - 14:30  Muzoka.Ljudmilla@lpk.tln.edu.ee 
 Olga Muzõka  118  kõikides 1.-2. kl
 3.V
 esmaspäev 12:50 - 14:30  Muzoka.Olga@lpk.tln.edu.ee

 

Õpiabirühma õpetaja (kõneravi)

Nimi Ruum Klassid   Vastuvõtuaeg e-mail
 Irina Kolk  216  3.A, 3.B, 3.G, 
 3.D, 5.G, 5.B
5.-6.L, kõikides 4. kl
 esmaspäev 14:30 - 15:00
 teisipäev 8:00 - 8:55
kolmapäev 14:30-15:00
 Kolk.Irina@lpk.tln.edu.ee
 Ljudmilla Varik  305  5.V, 6.A, 6.B, 
 kõikides 7., 8., 9. kl
 esmaspäev 12:50 - 13:35
 neljapäev 9:50 - 10:35
 Varik.Ljudmilla@lpk.tln.edu.ee

 

Sotsiaalpedagoog

Jelena Plutahina

ruum 315
tel. 6 356 773
sotsiaaltootaja@lpk.tln.edu.ee 
Vastuvõtuaeg:
teisipäev 9:30 - 10:30
neljapäev 14:00 - 15:00

 

Meditsiiniõde

Ljubov Paškovitš

ruum 108
tel. 56200156
medkabinet@lpk.tln.edu.ee 
Tööaeg: 8:30 - 16:00

 

E-kool

Allan Adamson

ruum 407
infojuht@lpk.tln.edu.ee 
Vastuvõtuaeg:
esmaspäev 11.00 - 12.00 
neljapäev 15.00 - 16.00

 

Raamatukogu

Svetlana Savoshko

ruum 120
Savoshko.Svetlana@lpk.tln.edu.ee 
Avatud: Esmaspäevast - reedeni: 8.00 - 16.00
Kuu viimane päev on sanitaarpäev

 

Viimati muudetud: 15.11.2018