Lastekaitse talitus

Osakonna juhataja: Regina Truman
Telefon: 645 7751
Kabinet: 222
Tegevusvaldkonnad: osakonna üldküsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval 15.00 - 17.30 ja neljapäeval: 10.00 - 12.00
e-post: regina.truman@tallinnlv.ee 

Lastekaitse talituse juhataja: Kristiina Keerd
Telefon: 645 7706
Kabinet: 224
Tegevusvaldkonnad: lastekaitse üldküsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: kristiina.keerd@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Anastassia Burgos
Telefon: 645 7776
Kabinet: 127
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Paekaare, J.Koorti
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: Anastassia.Burgos@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Diana Vinogradova
Telefon: 645 7779
Kabinet: 123
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Lagedi tee, Pae, Paepargi,  Pae põik, Punane, Suur-Paala, Väike-Paala, Uuslinna, Kiive, Raudsüdame, Muldvalge, Valge, Tuha, Peterburi tee, Killustiku
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: diana.vinogradova@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Mare Pihlak
Telefon: 645 7768
Kabinet: 129
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Asunduse, Betooni, Kanali tee, Katusepapi, Kesk-Sõjamäe, Kivimurru, Lasnamäe, Lennujaama tee, Majaka, Majaka põik, Paekivi, Pallasti, Paneeli, Sikupilli, Sepise, Silde, Suur-Sõjamäe, Suur-Sõjamäe põik, Tuulemäe, Võidujooksu
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: mare.pihlak@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Diana-Christina Toos
Telefon: 645 7720
Kabinet: 226
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Kärberi, Priimurru, Hooldekodu tee
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: diana-christina.toos@tallinnlv.ee



Lastekaitse vanemspetsialist: Inga Šorikova
Telefon: 645 7773
Kabinet: 117
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Linnamäe tee
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: Inga.Sorikova@tallinnlv.ee

Lastekaitse peaspetsialist: Anneli Kunimägi
Telefon: 645 7757
Kabinet: 217
Tegevusvaldkonnad: füüsiliste isikute eestkostel olevad lapsed
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: Anneli.Kunimagi@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Natalia Rahhanskaja
Telefon: 645 7737
Kabinet: 124
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Härma, Smuuli tee, Vikerlase, Kalevipoja, Kalevipoja põik, P.Pinna
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: natalia.rahhanskaja@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Katrin Aro
Telefon: 645 7762
Kabinet: 125
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Vana-Kuuli, Meeliku, Martsa, Paasiku, Mäe, Turba, Alvari, Loometsa, Võru
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: katrin.aro@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Heli Tuulik
Telefon: 645 7769
Kabinet: 219
Tegevusvaldkonnad: asenduskodu teenusel olevad lapsed 
Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30; neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30 
e-post:Heli.Tuulik@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Natalija Andreitšuk
Telefon: 645 7767
Kabinet: 219
Tegevusvaldkonnad: asenduskodu teenusel olevad lapsed 
Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30; neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30 
e-post: Natalija.Andreitsuk@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Tiiu Krull 
Telefon: 645 7747 
Kabinet: 114
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale 
Teeninduspiirkond:  Raadiku 8a/2, 8b/2, 8/3, 8a/3, 8b/3 ja Raadiku lõpp
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30 
e-post: tiiu.krull@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Jelena Afonova 
Telefon: 645 7731 
Kabinet: 112 
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale 
Teeninduspiirkond: Raadiku algus 8/1, 8/2, 8a/1, 8b/1  
Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30; neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30 
e-post: jelena.afonova@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Maria Bychkova
Telefon: 645 7787
Kabinet: 229
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale 
Teeninduspiirkond: Kivila, Sinimäe
Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30; neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30 
e-post: Maria.Bychkova@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Siire Toode
Telefon: 645 7709
Kabinet: 116
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale 
Teeninduspiirkond: Läänemere tee
Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30; neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30 
e-post: siire.toode@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Alina Koba

Telefon: 645 7725

Kabinet: 108

Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale

Teeninduspiirkond: Katleri, Vormsi, Narva mnt, Tondiraba, Kihnu, Muhu, Mustakivi, Priisle

e-post: alina.koba@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Inna Klaos

Telefon: 645 7711

Kabinet: 131

Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale

Teeninduspiirkond: Mahtra, Ümera

e-post: inna.klaos@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Anni Kasemägi

Telefon: 645 7724

Kabinet: 132

Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale

Teeninduspiirkond: Punane, Vilisuu, Anni, Pikre

e-post: anni.kasemagi@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Evelin Ränk

Telefon: 645 7728

Kabinet: 122

Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale

Teeninduspiirkond: Arbu, Liikuri, Loitsu, Virbi

e-post: evelin.rank@tallinnlv.ee

Viimati muudetud: 28.03.2019