Sotsiaaltoetuste talitus

Asukoht: Mahtra 48. Teenindatakse eelregistreerimise alusel. Sobilik pöördumise kellaaeg ja kuupäev on võimalik registreerida tel. 645 7770.

Vastuvõtt:

Esmaspäeval:   

9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30

Teisipäeval:  

9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30

Neljapäeval:        

9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30

Tegevusvaldkonnad: nõustamine sotsiaaltoetuste küsimustes. Toimetulekutoetuse, sissetulekust sõltuvate toetuste, universaaltoetuste taotluste vastuvõtmine, lapsehoiuteenuse hüvitamine ning lasteaia kohatasust vabastamise taotluses esitatud andmete õigsuse kontrollimine. 

Talituse juhataja: Liana Petrova
Telefon: 645 7785
Kabinet: 6
Tegevusvaldkonnad: toetuste talituse töö koordineerimine,  toetuste talituse üldküsimused 
e-post: liana.petrova@tallinnlv.ee 

 

Vanemspetsialistid:

Silvi Punder 645 7930, kab. 9, silvi.punder@tallinn.ee
Monika Lelumees 645 7931, kab. 11, monika.lelumees@tallinnlv.ee
Julia Gavva 645 7932, kab. 10, julia.gavva@tallinnlv.ee
Lembi Pärna 645 7714, kab. 3, lembi.parna@tallinnlv.ee
Ester Paap 645 7722, kab. 8, ester.paap@tallinnlv.ee
Marika Ressar 645 7772, kab. 7, marika.ressar@tallinnlv.ee
Külli-Terje Linkgreim 645 7939, kab. 5, kylli-terje.linkgreim@tallinnlv.ee
Kati Põlm 645 7745, kab. 4, kati.polm@tallinnlv.ee
Nadežda Vestung     645 7933645 7770, kab. 2, nadezda.vestung@tallinnlv.ee
Lapsehoiuteenuse hüvitamine, uute inimeste nõustamine ja registreerimine vastuvõtule.

TEENINDUSPIIRKOND: LASNAMÄE LINNAOSA

 

Viimati muudetud: 14.05.2018