Lasnamäe Linnaosa Valitsuse sotsiaalhoolekande osakonna sotsiaaltoetuste talitus

Lasnamäe Linnaosa Valitsuse sotsiaalhoolekande osakonna sotsiaaltoetuste talitus

Asukoht: MAHTRA 48. Teenindatakse eelregistreerimise alusel. Sobilik pöördumise kellaaeg ja kuupäev on võimalik registreerida infonumbril 645 7770 (sotsiaaltoetuste üldinfo, esmane nõustamine ja registreerimine vastuvõtule).

Vastuvõtt:      esmaspäev  9.00-12.00  ja  14.00-17.30

                        teisipäev     9.00-12.00  ja  14.00-16.30

                        neljapäev    9.00-12.00  ja  14.00-16.30

Tegevusvaldkonnad: nõustamine sotsiaaltoetuste küsimustes. Toimetulekutoetuse, sissetulekust sõltuvate toetuste ja universaaltoetuste (esmakordselt kooli mineva lapse toetus, pensionilisa, matusetoetus) taotluste vastuvõtmine, lapsehoiuteenuse hüvitamine ning lasteaia kohatasust vabastamise taotluses esitatud andmete õigsuse kontrollimine.

Sotsiaaltoetuste talituse juhataja:

Liana Petrova                         645 7785, kab. 6, liana.petrova@tallinnlv.ee

Sotsiaaltoetuste talituse üldküsimused ja töö koordineerimine.

Vanemspetsialistid:

Sofja Popova                          645 7933, kab. 2, sofja.popova@tallinnlv.ee

Lembi Pärna                           645 7714, kab. 3, lembi.parna@tallinnlv.ee

Kati Põlm                               645 7745, kab. 4, kati.polm@tallinnlv.ee

Külli-Terje Linkgreim           645 7939, kab. 5, kylli-terje.linkgreim@tallinnlv.ee

Marika Ressar                        645 7772, kab. 7, marika.ressar@tallinnlv.ee

Ester Paap                              645 7722, kab. 8, ester.paap@tallinnlv.ee

Silvi Punder                            645 7930, kab. 9, silvi.punder@tallinnlv.ee

Julia Gavva                            645 7932, kab. 10, julia.gavva@tallinnlv.ee

Monika Ruben                        645 7931, kab. 11, monika.ruben@tallinnlv.ee

TEENINDUSPIIRKOND (LASNAMÄE LINNAOSA):

Aegna pst

Killustiku tn

Läänemere tee

Panga tn

Sinimäe tn

Vana-Kuuli tn

Alvari tn

Kivila tn

Mahtra tn

Pendi tn

Juhan Smuuli tee

Varraku tn

Angerpisti tn

Kivimurru tn

Majaka põik

Peterburi tee

Suur-Paala tn

Vedru tn

Anni tn

Kiviriku tn

Majaka tn

Pikri tn

Suur-Sõjamäe põik

Vesse põik

Arbu tn

Jaan Koorti tn

Marana tn

Paul Pinna tn

Suur-Sõjamäe tn

Vesse tn

Armatuuri tn

Kriidi tn

Martsa tn

Plasti tn

Sõstramäe tn

Vikerlase tn

Asfaldi tn

Kurepõllu tn

Meeliku tn

Priisle tee

Taevakivi tn

Vilisuu tn

Asunduse tn

Kuuli tn

Moskva pst

Puju tn

Tala tn

Virbi tn

Betooni põik

Kristjan Kärberi tn

Muhu tn

Punane tn

Tambeti tn

Visase tn

Betooni tn

Laagna tee

Mustakivi tee

Raadiku tn

Tapri tn

Vormsi tn

Gaasi tn

Lagedi tee

Mäe tn

Rahu tee

Tartu maantee

Võidujooksu tn

Hooldekodu tee

Lageloo tn

Narva mnt

Rakise tn

Tasuja pst

Võru tn

Miina Härma tn

Lasnamäe tn

Neemiku tn

Ruunaoja tn

Tondiraba tn

Väike-Paala tn

Kahu tn

Lavamaa tn

Nuia tn

Rähkloo tn

Tooma tn

Väike-Sõjamäe tn

Kalevipoja põik

Lennujaama tee

Osmussaare tn

Rünga tn

Tuha tn

Väo tee

Kalevipoja tn

Liikuri tn

Paasiku tn

Saaremaa pst

Turba tn

Väomurru tn

Kanali tee

Lindakivi pst

Pae tn

Saarepiiga pst

Tuulemäe tn

Ääsi tn

Kantsi tn

Linnamäe tee

Paekaare tn

Sarruse tn

Tõivu tn

Ülemiste tee

Katleri tn

Linnuse tee

Paekalda tn

Seli pst

Tõrviku tn

Ümera tn

Katusepapi tn

Loitsu tn

Paekivi tn

Sepapaja tn

Tähesaju tee

 

Keevise tn

Loometsa tn

Paepargi tn

Sepise tn

Ussimäe tee

 

Kesk-Sõjamäe tn

Loopealse pst

Paevälja pst

Sikupilli tn

Uuslinna tn

 

Kihnu tn

Lummu tn

Pallasti tn

Silde tn

Valge tn

 

Kiive tn

Lõõtsa tn

Paneeli tn

Silluse tn

Valukoja tn

 

Viimati muudetud: 03.04.2019