Teade

Pae keskuse juures (Pae tn 76) asuv ohtlike jäätmete kogumispunkt on mõeldud vaid ohtlike jäätmete üleandmiseks (vanad värvid, liimid, lakid; vanad ravimid; päevavalguslambid ja säästupirnid; elavhõbedat sisaldavad jäätmed; patareid ja akud; õlijäägid ja õliga saastunud kaltsud, pakendid; lahustid; taimekaitsevahendid ja väetised; ohtlik kodukeemia).

Konteinerisse saab ohtlikke jäätmeid üle anda vaid selle lahtiolekuaegadel, so L-P 10-15. Muul ajal sinna jäätmete jätmine on keelatud ja karistatav!

Elektri- ja elektroonikajäätmeid sinna viia ei tohi!

Elektri- ja elektroonikajäätmeid saavad kodanikud täiesti tasuta üle anda Tallinna linna jäätmejaamadesse. Lasnamäelastele kõige lähem on Suur-Sõjamäe jäätmejaam aadressil Suur-Sõjamäe 31a, mis on avatud K-R 14-19 ja L-P 10-15 või Rummu tee 4b, Pirita Selveri parkla (avatud L-P 10-15). Väiksemaid elektroonikajäätmeid (nt mikserid, rösterid, veekeedukannud jms) saab üle anda suuremates kaubanduskeskustes olevasse kogumiskasti, mis tavaliselt asuvad infolettide juures

Kui kodanikul endal puudub võimalus jäätmejaama asju viia, siis äraveo teenust saab tellida näiteks Kolataksolt (www.kolatakso.ee ) või MTÜ-lt Keskkonnateenused (www.jaatmejaam.ee ).

Teiste linnas olevate jäätmejaamade ja ohtlike jäätmete kohta on kogu info olemas kodulehel http://www.tallinn.ee/est/Jaatmejaamad-Tallinnas  või https://www.kuhuviia.ee/

Viimati muudetud: 30.11.2017