Personal

Õpetajad 

Õpetaja abid

  • Olga Lapteva
  • Signe Lattik
  • Eve Tihane
  • Sandra Liiva
  • Elena Matuljonene
  • Sevda Seidmamedova
  • Aili Õunapuu
  • Õie Valts
  • Marina Šustrova

TUGISPETSIALISTIDE KONTAKTID


Merike Lepp (eripedagoog )

E: 8.30-16.00

T, N: 8.00-15.00

K: 8.30-17.30 (16.30-17.30 konsultatsioon vanematele)

R: 8.30-13.00

e-post:  Merike.Lepp@ounake.edu.ee

.................................................................................................................................................................................................

Merit Lepind (eripedagoog)

E: 8.00-18.00 (17.00-18.00 konsultatsioon vanematele)

T, K, N: 8.00-14.30

R: 10.00-14.00

e-post: Merit.Lepind@ounake.edu.ee

.................................................................................................................................................................................................

Jelena Merimaa (logopeed)

E: 13.00 – 17.30

K: 13.00 – 17.15

e-post: jelena.merimaa@ounake.edu.ee


Tatjana Pligunova (logopeed)

E: 8.30-16.15

T, N: 8.00-14.30

K: 8.30-17.00 (16.00-17.00 konsultatsioon vanematele)

R: 8.30-13.45

e-post: Tatjana.Pligunova@ounake.edu.ee


Ethel Laul (muusikaõpetaja)

E, K: 7.15-13.15

T: 7.30-14.30

N: 7.00-16.00

R: 7.00-14.00

e-post: ethel.laul@ounake.edu.ee


Natalia Raude (muusikaõpetaja)

T, K, N: 9.00-17.45

Konsultatsioon kokkuleppel

e-post: natalia.raude@ounake.edu.ee



Bella Laptev (liikumisõpetaja)

E, T, N: 7.30-17.00

K: 8.00-17.45

R: 7.30-13.00

e-post: Bella.Laptev@ounake.edu.ee


Merje Siiro (kehakultuuriinstruktor)

E, T, K, N: 8.00-17.45 ( K: 17.00-17.45 konsultatsioon vanematele)

R: 8.00-15.00

e-post: Merje.Siiro@ounake.edu.ee


Maret Miil (arst)

E, N : 7.00-11.00

T, K, R: 13.00-17.00

Tel. 6044661

e-post: maret.miil@yahoo.fr


Tehniline personal

  • Majahoidja:  Heiki Pallaste
  • Koristaja: Alla Nazarova

 

Viimati muudetud: 17.03.2021