Personal

Õpetajad 


Õpetaja abid

  • Olga Lapteva
  • Signe Lattik
  • Natalja Lauder
  • Merle Lembinen
  • Elena Matuljonene
  • Sevda Seidmamedova
  • Kadri Tennossaar
  • Aili Õunapuu
  • Õie Valts

TUGISPETSIALISTIDE KONTAKTID

Tiina Keek (eripedagoog)

E: 8.00-18.00 (17.00-18.00 konsultatsioon vanematele)

T, N: 8.00-13.30

K: 8.00-16.30

R: 8.30-13.30

e-post: Tiina.keek@ounake.edu.ee


Merike Lepp (eripedagoog )

E: 8.30-16.00

T, N: 8.00-15.00

K: 8.30-17.30 (16.30-17.30 konsultatsioon vanematele)

R: 8.30-13.00

e-post:  Merike.Lepp@ounake.edu.ee


Jelena Merimaa (logopeed)

E: 13.00 – 17.30

K: 13.00 – 17.15

e-post: jelena.merimaa@ounake.edu.ee


Tatjana Pligunova (logopeed)

E: 8.30-16.00

T,N: 8.00-15.00

K: 8.30-17.30 (16.30-17.30 konsultatsioon vanematele)

R: 9.00-13.30

e-post: Tatjana.Pligunova@ounake.edu.ee


Ethel Laul (muusikaõpetaja)

E, T, N: 7.15-14.15

K: 7.15-15.15

R: 7.15-13.15

e-post: ethel.laul@ounake.edu.ee


Natalia Raude (muusikaõpetaja)

T, K, N: 9.00-17.45

Konsultatsioon kokkuleppel

e-post: natalia.raude@ounake.edu.ee


Sirje Salong (liikumisõpetaja)

T: 9.00-18.00

K:10.00-19.00 (17.00-19.00 konsultatsioon vanematele)

N: 9.00-18.00

R: 10.00-14.30

e-post: Sirje.Salong@ounake.edu.ee


Bella Laptev (liikumisõpetaja)

e-post: Bella.Laptev@ounake.edu.ee


Merje Siiro (kehakultuuriinstruktor)

E: 8.00-18.30 (17.00-18.30 konsultatsioon vanematele)

K: 8.00-18.30

N, R: 8.00-17.30

e-post: Merje.Siiro@ounake.edu.ee


Maret Miil (arst)

E: 7.00-11.00

T, K, R: 13.00-17.00

N: 7.00-11.00

Tel. 6044661

e-post: maret.miil@yahoo.fr


Tehniline personal

  • Majahoidja:  Heiki Pallaste
  • Koristaja: Alla Nazarova

 

Viimati muudetud: 25.09.2019