AvalehtLasteaed SipsikKontakt › Rühmad

Rühmade kontaktid


Valverühmana töötab 2017/2018 õppeaastal Päikesesipsikute rühm

Tähesipsikud (3-4 aastased lapsed) telefoni nr 51919523

õpetaja: Janet Kask; Janet.Kask@sipsik.edu.ee

õpetaja: Tage Kosk; Tage.Kosk@sipsik.edu.ee

õpetaja abi: Kristi.Arro@sipsik.edu.ee

Mängusipsikud (4-5 aastased lapsed) telefoni nr 51942009

õpetaja Grete KUuda: Gete.Kuuda@sipsik.edu.ee

õpetaja Kärt Tagel: Kart.Tagel@sipsik.edu.ee

õpetaja abi Astrid Lapmaa: Astrid.Lapmaa@sipsik.edu.ee

Naerusipsikud (5-6 aastased lapsed) telefoni nr 53676300

õpetaja: Getter Saaroja; Getter.Saaroja@sipsik.edu.ee

õpetaja: Loolo Treial; Loolo.Treial@sipsik.edu.ee

õpetaja abi . Eige Luik; Eige.Luik@sipsik.edu.ee

Rõõmusipsikud (5-6 aastased lapsed) telefoni nr 59080979

õpetaja Leila Toit: Leila.Toit@sipsik.edu.ee

õpetaja Siiri Pentus: Siiri.Pentus@sipsik.edu.ee

õpetaja abi: Alja Ainsaar; Alja.Ainsaar@sipsik.edu.ee

Päikesesipsikud (6-7 aastased lapsed) telefoni nr 59101465

õpetaja Agne Ruben: Agne.Ruben@sipsik.edu.ee

õpetaja Liis Saarik: Liis.Saarik@sipsik.edu.ee

õpetaja abi Eve Hendrikson; Eve.Hendrikson@sipsik.edu.ee

Südamesipsikud (1,5 - 3 aastased lapsed) telefoni nr 51947711

õpetaja Anne Pals: Anne.Pals@sipsik.edu.ee

õpetaja Marielle Korostik: Marielle Korostik@sipsik.edu.ee

õpetaja abi Ülle Närep: Ylle.Narep@sipsik.edu.ee

Muusikaõpetaja: Kaisa Rindberg; Kaisa.Rindberg@sipsik.edu.ee

Liikumisõptaja: Eveli Kurg: Eveli.Kurg@sipsikk.edu.ee

Üldruumide koristaja: Reti Mikk

 

Viimati muudetud: 03.07.2018