Valentinipäeva laulukonkurss 2011

Valentinipäeva laulukonkursi logo14. veebruari Valentinipäeva laulukonkursi finaalkontserdi teleülekannet saab näha Tallinna TV-s (TTV) 

  • esmaspäeval, 28. veebruaril kell 22.00  
  • kordused 1. märtsil kell 13.00 ja 5. märtsil kell 14.15

Laulukonkursi auhinnad jagunesid järgmiselt:

  • esimese koha ja auhinna summas 1300 eurot võitis laulu "Ei ole öeldud lihtsalt tuulde" autor ja esitaja Alen Veziko;
  • teise koha ja auhinna summas 650 eurot sai Teele Laasi ja Liis Kraaki laul "Kui mu rong on läind" Janeli Truusi esituses;
  • kolmanda koha ja auhinna summas 400 eurot sai Tõnu Raadiku ja Maria Tenno laul "Tee nii, et oleks hea" Anna Darlingu esituses;
  • rahva lemmiklaulu auhinna summas 600 eurot võitis Marilyn Jurmani ja Karl Kanteri laul "Veel on aega" Marilyn Jurmani esituses.

Valentinipäeva laulukonkursi peaprodutsent Katrin Siska on üle-eestilise tuuri ning finaalkontserdi menust elevuses. Äärmiselt positiivse tagasiside tõttu nii finalistidelt kui ka publikult usub ta, et paari aasta pärast on taas plaanis sarnane konkurss korraldada. Konkursi täpne aeg ja teema on selgumas.

Tallinna linnavalitsus kuulutas 2010. aasta augustis välja Valentinipäeva laulukonkursi, mille eesmärgiks oli ärgitada heliloojaid üle terve Eesti looma kauneid sõpruse ja armastuse teemalisi eestikeelseid laule ja neist parimate autoreid tunnustada. Valentinipäeva laulukonkursi žürii koosseisus Juhan Paadam, Aarne Saluveer, Olav Ehala, Ithaka Maria Rahula ja Peeter Rebane valisid laulukonkursile laekunud 38-st laulust välja kümme finalisti: 

Laulukonkursi tuuri käigus anti kontserte Pärnus, Jõhvis, Rakveres ja Valgas.

Seotud dokumendid:

 

 

Viimati muudetud: 16.02.2011