Töötajad

Lasteaia direktor: Agi Salumets - direktor@lauliku.ee, tel: 6520561 ja 52 59 116

Lasteaia õppealajuhataja: Eike Abel - eike.abel@lauliku.ee  ja tel: 6520562

Muusikaõpetaja: Elbe Prants elbe.prants@lauliku.ee

Liikumisõpetaja: Helgi Palm helgi.palm@lauliku.ee

 

TIBUKESTE RÜHM:

Õpetajad:

Piret Rull piret.rull@lauliku.ee

Laura Liiva laura.liiva@lauliku.ee

Õpetaja abi: Esta Variksaar

Rühma tel: 53 082 652

TIHASTE RÜHM:

Õpetajad:

Ave Arakas ave.arakas@lauliku.ee

Birgit Saar birgit.saar@lauliku.ee

Õpetaja abi: Anneli Liima

Rühma tel: 51 961 088

 

SIISIKESTE RÜHM:

Õpetajad:

Piibe Jõgi  piibe.jogi@lauliku.ee

Meril Maiste meril.maiste@lauliku.ee

Õpetaja abi: Tatjana Narvat

Rühma tel: 51 986 215

 

LEEVIKESTE RÜHM:

Õpetajad: 

Jana Küppar jana.kyppar@lauliku.ee

 Dini Rätsepso dini.ratsepso@lauliku.ee

Õpetaja abi: Tiiu Bode (sõlmitud tööleping nr 157)

Rühma tel: 51 943 456

 

NAERULINDUDE RÜHM:

Õpetajad:

Evelin Birnbaum evelin.birnbaum@lauliku.ee

Eda Pärt eda.part@lauliku.ee

Õpetaja abi: Anete Kallas

Rühma tel: 51 944 919

 

PÄÄSULINDUDE RÜHM:

Õpetajad:

Eva Hein eva.hein@lauliku.ee

Merilin Poks merilin.poks@lauliku.ee

Õpetaja abi: Ingrid Lind

Rühma tel: 51 944 185

 

VÄRVUKESTE RÜHM:

Õpetajad:

Jana Uibo jana.uibo@lauliku.ee

Evelin Tuiken evelin.tuiken@lauliku.ee

Õpetaja abi: Ragne Tali

Rühma tel: 56 686 097

 

Maja korrasoleku eest hoolitseb: Sirje Rannaste

 

Tööleping peatunud:

õpetaja Mairi Rea

õpetaja Raili Vanaveski

õpetaja Fatima Kuusk

 

Kodulehte haldab: õppealajuhataja Eike Abel

 

Viimati muudetud: 02.09.2020