Õppeaasta ürituste plaan

ÜRITUSTE PLAAN 2021 – 2022 – võib muutuda seoses koroona levikuga

 

AEG

 

ÜRITUS

RÜHM

SEPTEMBER

Saali kaunistamine

Siilipere

 

 

 

10.09.

Vanavanemate päeva tähistamine rühmades ja ürituse kajastamine rühma ja lasteaia fb lehtedel.

Kõik rühmad

 

 

 

 

 

 

 

23.09. – 30.09.

Üleeuroopaline spordinädal

1.– 4. aed

23.09.

Hommikvõimlemine õues kell 8.00 „Tere sügis“ „Vihmavarjutants“

Kõik rühmad

27.09.

Palliviskepäev

2. - 4. aed

28.09.

Kaugushüppepäev

2. – 4. aed

29.09.

Mihklipäeva tähistamine – Sügisandide jooks

 

30.09.

Hommikvõimlemine õues kell 8.00 „Tere sügis“ „Vihmavarjutants“

Kõik rühmad

 

 

 

29.09.

30.09.

Rahvusvahelise muusikapäeva tähistamine õues looduspillidega

Rahvusvahelisele muusikapäevale pühendatud tunnid 2. - 4. aiarühmadele.

Sõime ja 1. aiarühmad

2. - 4. aiarühmad

 

 

 

OKTOOBER

Katusealuse  kaunistamine

Mesimummid

1.10

Rahvusvahelise muusikapäevale pühendatud tunnid 2. - 4. aiarühmadele.

2. – 4. aiarühmad

 

 

 

5.10. /6.10.

Õpetajate päeva tähistamine

Kõik õpetajad ja assistendid

 

 

 

04.10. – 15.10

Sügismatkade nädal

2. – 4. aed

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.10.

Halloweni pidu õues katuse all õuduste tuba

Kõik rühmad

NOVEMBER

Saali kaunistamine

Mesikäpad

 

 

 

1.11.

Pildistamine - loomad

loomad

2.11.

Pildistamine – putukad + personal

putukad ja personal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.11.

Mardipäeva tähistamine – Hundud, Oravad, Siilipere

 

 

 

 

 

 

 

12.11.

Isadepäeva tähistamine QR koodidega ristsõnamäng isade ja lastega

Kõikidele rühmadele

 

 

 

 

 

 

24.11.

Kadritrall õues

  1. – 4. aed

29.11.

Advendiaja alguse tähistamine – Õuemajakestele nimed, majakeste kaunistamine. Päkapikkudelt tegevused ja jõulusoovid lastele

Kõik rühmad

 

 

 

DETSEMBER

Saali kaunistamine

Lepatriinud

 

 

 

 

 

 

13. – 15.12.

Muusikatundide filmimine – jõululaulude tutvustamine vanematele videod rühmade fb lehekülgedele

Kõik rühmad

 

 

 

 

 

 

16.12.

Jõulurada – Tee Jõuluvana juurde

Kõik rühmad

 

 

 

 

 

 

 

JAANUAR

Saali kaunistamine

Jänkud

 

 

 

 

 

 

20.01.

Laulu- ja luulepäev

2. – 4. aed

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VEEBRUAR

Saali kaunistamine

Jaaniussid

 

 

 

2.02.

Küünlapäev

 

14.02.

Sõbrapäeva tähistamine rühmades.

Kõik rühmad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.02.

Vabariigi aastapäeva tähistamine

Kõik rühmad

 

 

 

MÄRTS

Saali kaunistamine

 

Piilud, Kiilid

 

 

 

1.03.

Lõbus vastlapäev

1. – 4. aed

 

 

 

14.03.

Emakeelepäev

 

 

 

 

20.03

Kevade algus

 

 

 

 

APRILL

Saali kaunistamine

Põrnikad

 

 

 

1.04.

Naljapäev

 

 

 

 

14.04.

Ülestõusmispühade tähistamine

 

 

 

 

30.04.

Volbripäeva tähistamine

 

 

 

 

 

 

 

MAI

Saali kaunistamine

Oravad, Hundud

 

 

 

2.05. – 6.05.

Emadepäeva tähistamine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.05.

Siilide lõpupidu kell 13.00

Siilipere

25.05

Oravate lõpupidu kell 13.00

Oravad

26.05.

Hundude lõpupidu kell 13.00

Hundud

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUUNI

 

 

 

 

 

1.06.

Lastekaitsepäeva tähistamine

Kõik rühmad

 

Spordipäev õues

Kõik rühmad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viimati muudetud: 07.10.2021