Rühmad

Jänkud

Õp Helen Sutt

helen.sutt@lepistiku.edu.ee

53070159

 

Õp Mariliis Soome

mari-liis.soome@lepistiku.edu.ee

 

 

Õpetaja-abi: Kairit kajakas

 

 

 

 

 

 

Mesikäpad

Õp Anne Tänavots

anne.tanavots@lepistiku.edu.ee

53070878

 

Õp Inna Ormus

inna.ormus@lepistiku.edu.ee

 

 

Õpetaja-abi: Heldin Põdra

 

 

 

 

 

 

Oravad

Õp Meeli Kullerkann

meeli.kullerkann@lepistiku.edu.ee

53097821

 

Assistent: Katre Sikk

 

 

 

Õpetaja-abi: Margit Lilleaed

 

 

 

 

 

 

Hundud

Õp Maris Ustav

maris.ustav@lepistiku.edu.ee

53071128

 

Õp Maiu Kannel

maiu.kannel@lepistiku.edu.ee

 

 

Õpetaja-abi: Virge Välimets

 

 

 

 

 

 

Siilipere

Õp Anu Kärner

anu.karner@lepistiku.edu.ee

53070644

 

Õp Liivja Mülle Paut

liivja.mullepaut@lepistiku.edu.ee

 

 

Õpetaja-abi: Asta Salamaa

 

 

 

 

 

 

Piilud

Õp Alice Saal

alice.saal@lepistiku.edu.ee

53070697

 

Assistent: Karmen Sikk

 

 

 

Õpetaja-abi: Nazakat Sadigova

 

 

 

 

 

 

Jaaniussid

Õp Pirje Särg

pirje.sarg@lepistiku.edu.ee

53070101

 

Assistent Janika Ventsel

 

 

 

Õpetaja-abi: Nina Terentyeva

 

 

 

 

 

 

Põrnikad

Õp Birgit Kaasik

birgit.kaasik@lepistiku.edu.ee

53070341

 

Assistent: Cathy Kulaps

 

 

 

Õpetaja-abi: Everly Villmann

 

 

 

 

 

 

Lepatriinud

Õp Õnne Kiigemägi

onne.kiigemagi@lepistiku.edu.ee

53070016

 

Õp Regiina Soe

regiina.soe@lepistiku.edu.ee

 

 

Õpetaja-abi: Nelli Luidalepp

 

 

 

 

 

 

Mesimummid

Õp Ingrid Sagur

ingrid.sagur@lepistiku.edu.ee

53070508

 

Õp Kairit Pällo

kairit.pallo@lepistiku.edu.ee

 

 

Õpetaja-abi: Fatima Duišvili

 

 

 

 

 

 

Kiilid

Õp Kristel Nuiamäe

kristel.nuiamae@lepistiku.edu.ee

53070366

 

Assistent: Liina Soome

 

 

 

Õpetaja-abi: Eelika Lilleaed

 

 

 

 

 

 

Eripedagoog

Piret Laanes

piret.laanes@lepistiku.edu.ee

 

Muusikaõpetaja

Anneli Pihelgas

anneli.pihelgas@lepistiku.edu.ee

 

 

Anneli Norma

anneli.norma@lepistiku.edu.ee

 

Liikumisõpetaja

Anneli Smoljakova

anneli.smoljakova@lepistiku.edu.ee

 

Viimati muudetud: 06.01.2022