Rühmad 2019/2020

Sõimerühmad

Nublu  - sõimerühm 1,5 - 3 a

õpetajad:    Maie Metsla            maie.metsla@liivaku.edu.ee 

                     Endla Kaasik           endla.kaasik@liivaku.edu.ee 

õpetaja abi: Thea Jasinski       thea.jasinski@liivaku.edu.ee 

Lepatriinu - sõimerühm  1,5 - 3 a

õpetajad:    Kaja Veiksaar      kaja.veiksaar@liivaku.edu.ee

                     Kai Braun             kai.braun@liivaku.edu.ee

õpetaja abi: Sirje Teemant    sirje.teemant@liivaku.edu.ee 

Liblikad - sõimerühm  1,5 - 3 a

õpetajad:  Tuuli Maurer         tuuli.maurer@liivaku.edu.ee 

                   Hele Ojaveer        hele.ojaveer@liivaku.edu.ee 

õpetaja abi: Rita Orlova        rita.orlova@liivaku.edu.ee 

Aiarühmad

Sipsik - noorem aiarühm 3 - 4 a

õpetajad:    Merike Jaago          merike.jaago@liivaku.edu.ee

                    Helgi Hallikmägi        helgi.hallikmagi@liivaku.edu.ee

 õpetaja abi: Neeli Käosaar        neeli.kaosaar@liivaku.edu.ee 

Mõmmi - noorem aiarühm 3 - 4 a

õpetajad:     Mare Haaremäe     mare.haaremae@liivaku.edu.ee

                     Mare Lepna            mare.lepna@liivaku.edu.ee

 õpetaja abi: Riin Tõnisoja      riin.tonisoja@liivaku.edu.ee

 

Lotte - noorem aiarühm 4 - 5 a

õpetajad:     Virge Luup            virge.luup@liivaku.edu.ee 

                     Anneli Männik     anneli.mannik@liivaku.edu.ee 

õpetaja abi: Ellen Kondas      ellen.kondas@liivaku.edu.ee 

Naksitrallid - noorem aiarühm 4 - 5 a

õpetajad:      Tiiu Uibo                 tiiu.uibo@liivaku.edu.ee

                      Aveli Kägu             aveli.kagu@liivaku.edu.ee

 õpetaja abi: Ingrid Sinivee  ingrid.sinivee@liivaku.edu.ee

Tõruke - keskmine aiarühm 5 - 6  a

õpetajad:    Evelin Valdre     evelin.valdre@liivaku.edu.ee

                     Anneli Leon       anneli.leon@liivaku.edu.ee

õpetaja abi: Niina Kalju         niina.kalju@liivaku.edu.ee

Mesimummid (sobitusrühm) - vanem aiarühm 6 - 7 a

õpetajad:     Ulvi Gilden    ulvi.gilden@liivaku.edu.ee

                      Ene Võrno   ene.vorno@liivaku.edu.ee

õpetaja abi: Eve Leht       eve.leht@liivaku.edu.ee

Õnneseen (valverühm) - vanem aiarühm 6 - 7 a

õpetajad:    Marianne Šestakova  marianne.sestakova@liivaku.edu.ee 

                     Katre Vester                katre.vester@liivaku.edu.ee

õpetaja abi: Jelena Korneva          jelena.korneva@liivaku.edu.ee 

Hellik - vanem aiarühm 6 - 7 a

õpetajad:     Lily Liiv             lily.liiv@liivaku.edu.ee

                     Aveli Kägu       aveli.kagu@liivaku.edu.ee

õpetaja abi:  Anastassia Volodina  anastassia.volodina@liivaku.edu.ee 

 

            

 

 

Viimati muudetud: 15.08.2019