JUUNI 2019

JUUNI2019

 5.juuni "Krossijooks" lauluväljakul (osalevad 6,7 ja 8 rühma lapsed)

  • 7.juuni "Avastusretk putukametsas" õppekäik Aegviitu (osalevad 7 ja 8 rühma lapsed)
  • 11.juuni "Evakuatsiooni õppus lasteaias"
  • 12.juuni "Tallinna Loitsu Lasteaia tantsupidu" koos peredega

MAI 2019

   3.mai "Martsipani töötuba" (osalevad 4,6 ja 7 rühm)

  • 8.mai MIKI rühma kevadpidu kell 9.30
  • 8.mai Mesimummi rühma kevadpidu kell 16.30
  • 9.mai loomaaia külastus (osalevad 7 ja 8 rühm)
  • 9.mai PUHHI rühma kevadpidu kell 16.00
  • 10.mai Pluto rühma kevadpidu kell 10.00
  • 13.mai JÄNKU rühma kevadpidu kell 9.15
  • 13.mai projekti "Kui ma räägin varem on mul lapsepõlv parem" lõpetamine kell 13.00 saalis (osalevad õpetajad)
  • 14.mai LOTTE rühma kevadpidu kell 9.30
  • 14.mai kogemuse vahetus (õpetajatele) kell 13.15 saalis
  • 15.mai KIISU rühma kevadpidu kell 16.30
  • 16.mai Lasnamäe lasteaedade IX laulupidu Kultuurikeskuses Lindakivi kell 10.30-12.00 rongkäik, 11.00-12.00 kontsert (osalevad 8 rühma lapsed)
  • 17. mai "Talgud" terve päeva jooksul on võimalus panustada
  • 20.mai Lasteteater Lepatriinu etendus "Terves kehas terve vaim" pilet 2.50
  • 22.mai Tallinna Linnamäe Lasteaias etendus "Kadunud täpid" (osalevad Jänku rühma lapsed) kell 10.00
  • 23.mai "Tuti-luti" pidu kell 9.30
  • 24.mai Lepatriinu rühma lõpupidu kell 15.00
  • 28.mai Hoolekogu koosolek kell 16.00
  • 30.mai Vill-Volli rühma lõpupidu kell 16.00

APRILL 2019

   1.aprill "Naljapäev" kevadkarneval saalis kell 9.30

  • 2.aprill teater Rõõmulill etendus "Ma ei mängi sinuga" (pilet 2.20)
  • 5.aprill Tallinna Lindakivi Lasteaias etendus "Tibuke" (osalevad 7 rühma lapsed)
  • 10.aprill Mesimummide etendus "Hunt ja seitse kitsetalle" (kell 10.00- vaatama tulevad Laagna Rukkilille ja Lindakivi lasteaedade lapsed)
  • 15 - 18. aprill "Tervisenädal Loitsu lasteaias"
  • 12.aprill "Üle -eestiline spordipäev" (Audenteses - osalevad 6 ja 8 rühm lapsed)
  • 15.aprill SPORDIPÄEV õues (osalevad 4, 6, 7, 8, 9, 10 ja 11 rühm)
  • 15.aprill Villi -Volli rühm osaleb Eesti Teatri ja Muusikamuuseumitunnis
  • 17.aprill "Teatevõistluste päev Lasnamäe Kergejõustikuhallis" (osalevad 8 ja 6 rühma lapsed)
  • 19.aprill SUUR REEDE lasteaed on suletud
  • 22. aprill rühmade vaheline ujumisvõistlus (osalevad 8 ja 6 rühma lapsed)
  • 25. aprill "Teadusshow" kell 10.00 (osalevad 8 ja 7 rühma lapsed)
  • 25. aprill etendus "Tupsi ja Nöpsi üllatus" Tallinna Laagna Rukkilille lasteaias (osalevad 7 rühma lapsed)
  • 25. aprill Tervishoiumuuseumi õppeprogramm "Söö teviseks" (osalevad 6 rühma lapsed)
  • 30.aprill osaleb Villi-Volli rühma 4 liikmeline võistkond Tallinna Kihnu Lasteaia digikuu üritusel  "Põnev piraadiseiklus Kihnu saarel"  kell 10.00

MÄRTS 2019

   5.märts "Vastlapäev" (Lepatriinu ja  Villi-Volli rühma õpetajad)

  • 6.märts Planetaarium "Noored astronaudid – reis ümber maa, päikese ja kuu". (pilet 3 eur)
  • 7.märts "Lasteaia 37.a.sünnipäev" (tähistamine saalis)
  • 14.märts Avatud uste päev Tallinna Loitsu Lasteaias
  • 14.märts Karamelli töökoda (osaleb Lepatriinu rühm)
  • 15.märts "Lasteaedade ujumisvõistlused" (osalevad Arbu ja Paekaare lasteaiad)
  • 17.märts "KANUTIAIA KANN" lasteaedade teatrifestival (osaleb Mesimummi rühm)

  • 20.märts "Mängude ümarlaud" (osalevad õpetajad)
  • 22.märts Paepealse raamatukogu (osaleb Mesimummi rühm)

  • 25.-29.märts Teatrite nädal (osalevad kõik rühmad)
  • 27. märts Teater SÕBER etendus „Koht päikese all“ pilet 2.50

VEEBRUAR 2019

5. veebruar näitus "Sea aasta 2019"

  • 7. veebruar  "Keelekümblus ümarlaud"
  • 13.veebruar "Tallinna koolieelsete lasteasutuste juhtide ja meeskondade nõupidamine
  • 14.veebruar "Sõbrapäev" (saalis kell 9.30)
  • 14.veebruar väljasõit" Vabaõhumuuseumisse" 9.15 - 12.00. (osaleb 6 rühm)
  • 15.veebruar luulehommik "Eesti keele kaunis kõla" kell 10.00 (aiarühmadele, saalis)
  • 18.veebruar Ervin Lillepea teater, etendus "Lähen maale" kell 9.10 ja 9.50 (pilet 2.20)
  • 20.veebruar projekti "Kui ma räägin varem on mul lapsepõlv parem" koosolek lastevanematele. Koosoleku viib läbi lasteaia logopeed Jane Püvi. (kell 16.30, osalevad 9 rühma ja 2 rühma lapsevanemad).

  •  21.veebruar Eesti iseseisvuspäev 101 (kell 9.15 saalis, kõik rühmad, selga pidulikud riided).
  • 28.veebruar Tallinna Kivila Lasteaias XVI Tallinna koolieelikute etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" Lasnamäe eelvoor kell 10.00

JAANUAR 2019

  • 7.jaanuar "Kolmekuningapäev" (saalis aiarühmadele)
  • 15.jaanuar teater Muff etendus "Noodilugu" (kell 10.00 ja kell 11.00)
  • 16.jaanuar pedagoogiline nõupidamine
  • 18. jaanuar "Talvine kaleidoskoop (Villi-Vollid)
  • 23. jaanuar kooliminevate rühmade lastevanemate koosolekud (Villi-Vollid ja Lepatriinud)
  • 29. jaanauar hoolekogu koosolek
  • 30. TÕNK koosolek projektis "Kui ma räägin varem on mul lapsepõlv parem" lastevanematele kell 16.30 ( vene keeles)

DETSEMBER 2018

2.detsember heategevuslik üritus "Märka ja aita" Kanutiaias

  • 3.detsember 1.advendi etendus "Jõuluvana kadunud võlusaapad" (rühmaõpetajad)
  • 3.detsember "Draamakoolitus" (õpetajatele)
  • 6.detsember "Aasta tegija valimine"
  • 10.destember Puhhi rühma jõulupidu (kell 15.30)
  • 10.destember Jänku rühma jõulupidu (kell 16.30)
  • 12.detsember "JÕULULAAT" 
  • 14.detsember Lotte rühma jõulupidu (kell 9.15)
  • 14.detsember Mesimummi rühma jõulupidu (kell 11.00)
  • 17.detsember Miki rühma jõulupidu (kell 9.15)
  • 17.detsember Minni rühma jõulupidu (kell 10.00)
  • 18.detsember Tibukese rühma jõulupidu (kell 9.15)
  • 18.detsember Pluto rühma jõulupidu (kell 16.00)
  • 18.detsember Villi-Volli rühma jõulupidu (kell 17.15)
  • 19.detsember Kiisu rühma jõulupidu (kell 16.00)
  • 19.detsember Lepatriinu rühma jõulupidu (kell 17.15)
  • 19.detsember nukuteater Nipitiri etendus "Sinisaba jõulud" (osalevad kõik rühmad)

NOVEMBER 2018

  • 5.november "Mardi maskeraad" Eesti Teatri ja Muusikamuuseumis (osaleb 8 rühm)
  • 7.november Lotte rühma perepidu, mardimaski meisterdamine kell 16.15 (rühmas)
  • 7.november Lepatriinu rühma isadepäevale pühendatud sügispidu kell 16.30 (saalis)
  • 8.november Miki rühma "Mardimaski tegemine koos isadega" kell 16.00 (rühmas)
  • 8.november Kiisu rühma möängupidu koos isadega kell 16.30 (saalis)
  • 8.november "Mardipäeva trall" saalis aiarühmadele (kostüümides)
  • 9.november "Isadepäev" (hommikvõimlemine muusikasaalis, koos vanemaga hommikupudru söömine rühmades)
  • 9.november "Puhhi rühma isadepäeva pidu" rühmas kell 16.30
  • 9.november Mesimummu rühma isadele pühendatud pidu kell 16.30 (rühmas)
  • 9.november Pluto rühma isadepäeva tähistamine kell 16.30 (rühmas)
  • 21.november "Jäätmealane õppepäev" saalis (osalevad 6 rühm kell 9.30 ja 8 rühm 10.05)
  • 23.november "Kadripäev" tähistatakse rühmades
  • 26.november "Piparkookide küpsetamine ja kaunistamine" (osalevad kõik rühmad)
  • 28.november Miku -Manni teatrietendus "Kõige parem" (osalevad rühmad 4-11, kell 10.00 ja 10.40)

OKTOOBER 2018

  • 3.oktoober PROJEKTI "Kui räägin varem, on mul lapsepõlv parem" ümarlaud            (kell 13.00 -14.00)
  • 6.oktoober Personaliprojekt (õppereis Paides, Põltsamaal) osalevad Loitsu-, Naeratuse- ja Taime lasteaed. Täiendõppekursus - ümbritsev kultuuri-ja ajalooline keskkond kui väärtus.
  • 12.oktoober Jänku rühma sügispidu 
  • 18.oktoober "Tulest targem!" (6 rühm ja 8 rühm)
  • 15.okt ja 19.okt. Rühmade pildistamine (Pildikompanii OÜ)
  • 22.oktoober "Draamakoolitus" sisekoolitus õpetajatele
  • 23.oktoober - külastab  lasteaeda  hambaarst kell 9.00
  • 24.oktoober - "Eksootiliste putukate õppeprogramm" (Osalevad 10, 6, 7 ja 8 rühm)
  • 25.oktoober Lindakivi Lasteaias "Sügise ringmängud". (Osalevad 7 rühma lapsed ja õpetajad) kell 10.00
  • 30.oktoober Sussiteatri etendus "Mina ja mina" (4-11 rühm) saalis kell 10.00 ja 11.00
  • 31.oktoober Villi-Volli rühma sügispidu koos vanematega kell 17.00 saalis

SEPTEMBER 2018

  • 3. september Teadmiste päeva tähistamine - õpetajate ning Villi-Volli rühma laste poolt ette valmistatud etendus "Jänes tahab targaks saada"
  • 11. september Nukuteater "Nipitiri" etendus "Tuline tants" (4-11 rühm) saalis kell 9.30 ja 10.30
  • 13. september Ohutusalane teabepäev "Mina oskan seda" (8 rühm)
  • 17. september Pluto rühma lastevanemate koosolek kell 16.30
  • 18. september Villi-Volli rühma lastevanemate koosolek kell 16.30
  • 18. september Kiisu rühma lastevanemate koosolek kell 17.00
  • 20.september ümarlaud sõime- ja liitrühmade õpetajatega. Projekti "Kui räägin varem, on mul lapsepõlv parem"  arutlemine.
  • 20. september Puhhi rühma lastevanemate koosolek kell 16.00
  • 21. september Lepatriinu rühma lastevanemate koosolek kell 16.30
  • 21. september Staabi- ja sidepataljoni lahtiste uste päev (6 rühm ja 8 rühm) 
  • 24. september Sügisandide laat, lasteaia sisehoovi katuse all (koostöös peredega) kell 16.00
  • 26. september Tuttsabade rühma lastevanemate koosolek kell 16.30
  • 26. september Minni rühma lastevanemate koosolek kell 16.30

Viimati muudetud: 02.06.2019