Personal

Juhtkond

  Elen Kõima

  direktor

  s. 8. september

  direktor@magda.edu.ee

  Terje Reedla

  direktori asetäitja maj alal

  s. 18. juuli

  Terje.Reedla@magda.edu.ee

Anneliis Hindreus direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal s 22. detsember Anneliis.Hindreus@magda.edu.ee

Õpetajad

Heli Kuusmik

Muumide õpetaja

s. 05. oktoober

  Heli.Kuusmik@magda.edu.ee

Katrin Leetna

Muumide õpetaja

s.1. märts

  Katrin.Leetna@magda.edu.ee

Ingrid Saar

Puhhide õpetaja

s. 27. märts

  Ingrid.Saar@magda.edu.ee

Marit Aus

Puhhide õpetaja assistent

s. 8. detsember  

  Marit.Aus@magda.edu.ee

Liilia Kotkas
Ilona Aigro

Muusikaõpetaja
Liikumisõpetaja

s. 17. november
s. 5. november

  Liilia.Kotkas@magda.edu.ee
Ilona.Aigro@magda.edu.ee

Ly Piirsoo

Krõllide õpetaja

s. 29. juuni

  Ly.Piirsoo@magda.edu.ee

Mare Laks

Mutionude õpetaja

s. 24. jaanuar

  Mare.Laks@magda.edu.ee

Maria   Arikainen 

Krõllide õpetaja

s. 06. aprill

  Maria.Arikinen@magda.edu.ee

Marika Taarna

Sipsiku õpetaja

s. 28. september

  Marika.Taarna@magda.edu.ee

Marge Liivoja

Pöial-Liisi õpetaja

s. 29. mai

  Marge.Liivoja@magda.edu.ee

Uve Kõiv

Pöial-Liisi õpetaja    

s. 01. juuni

  Uve.Koiv@magda.edu.ee

Pille Jänes

Mutionude õpetaja

s. 11. november

  Pille.Janes@magda.edu.ee

Eike Jamul

Sipsiku õpetaja

s 12. juuni

  Eike.Jamul@magda.edu.ee   

 

Õpetaja abid

Laura

Puhhi õpetaja abi                                                  

s. 19. juuni         

 

Merilyn

Sipsiku õpetaja abi

s. 30. detsember

Kylliki

Krõllide õpetaja abi

s. 02. juuli

 

Mare

Mutionu õpetaja abi        

s. 06. juuli

 

Anu

Muumide õpetaja abi

s. 31. juuli

 

Erika

Pöial – Liiside õpetaja abi

s. 30. oktoober

 

 

 

Tugipersonal

Tatjana Rumjantseva

 kokk

  s. 28. detsember

Julia Rumjantseva

 kokk

  s. 27. juuli

 

 

 

Viimati muudetud: 06.09.2019