Personal

Juhtkond

  Elen Kõima

  direktor

  s. 8. september

  direktor@magda.edu.ee

  Terje Reedla

  direktori asetäitja maj alal

  s. 18. juuli

  Terje.Reedla@magda.edu.ee

Anneliis Hindreus direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal s 22. detsember Anneliis.Hindreus@magda.edu.ee

Õpetajad

  Heli Kuusmik

  Muumide õpetaja

  s. 05. oktoober

  Heli.Kuusmik@magda.edu.ee

  Piia Anemaa

  Muumide õpetaja

  s.11. august

  Piia.Anemaa@magda.edu.ee

  Ingrid Saar

  Puhhide õpetaja

  s. 27. märts

  Ingrid.Saar@magda.edu.ee

  Triin Tammepärg

  Puhhide õpetaja

  s. 29. märts  

  Triin.Tammeparg@magda.edu.ee 

  Liilia Kotkas

  muusikaõpetaja/liikumisõpetaja

  s. 17. november

  Liilia.Kotkas@magda.edu.ee

  Ly Piirsoo

  Krõllide õpetaja

  s. 29. juuni

  Ly.Piirsoo@magda.edu.ee

  Mare Laks

  Mutionude õpetaja

  s. 24. jaanuar

  Mare.Laks@magda.edu.ee

  Maria   Arikainen 

  Krõllide õpetaja

  s. 06. aprill

  Maria.Arikinen@magda.edu.ee

  Marika Taarna

  Sipsikute õpetaja

  s. 28. september

  Marika.Taarna@magda.edu.ee

  Marge Liivoja

  Pöial - Liisi õpetaja

  s. 29. mai

  Marge.Liivoja@magda.edu.ee

  Pille Jänes

  Mutionude õpetaja

  s. 11. november

  Pille.Janes@magda.edu.ee

  Sune Vilimaa

  Pöial – Liisi õpetaja

  s. 22. veebruar

  Sune.Vilimaa@magda.edu.ee

 

Õpetaja abid

Maris

  Puhhide õpetaja abi

  s. 03. sept

 

Maarja

  Sipsiku õpetaja abi   s. 15. jaan.  

Kylliki

  Krõllide õpetaja abi

  s. 02. juuli

 

Uve

  Sipsiku rühma õpetaja assistent            

  s. 01. juuni

Uve.Koiv@magda.edu.ee 

Karina

  Muumide õpetaja abi

 

 

Urve

  Pöial – Liiside õpetaja abi

  s. 07. august

 

Mare

  Mutionu õpetaja abi

  s. 06. juuli

 

 Tugipersonal

  Tatjana Rumjantseva

 kokk

  s. 28. detsember

  Julia Rumjantseva

 kokk

  s. 27. juuli

 

 

 

Viimati muudetud: 21.02.2018