Personal

Juhtkond

  Elen Kõima

  direktor

  s. 8. september

  direktor@magda.edu.ee

  Terje Reedla

  direktori asetäitja maj alal

  s. 18. juuli

  Terje.Reedla@magda.edu.ee

Anneliis Hindreus direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal s 22. detsember Anneliis.Hindreus@magda.edu.ee

Õpetajad

  Heli Kuusmik

  Muumide õpetaja

  s. 05. oktoober

  Heli.Kuusmik@magda.edu.ee

Katrin Leetna

  Muumide õpetaja

  s.1. märts

  Katrin.Leetna@magda.edu.ee

  Ingrid Saar

  Puhhide õpetaja

  s. 27. märts

  Ingrid.Saar@magda.edu.ee

  Triin Tammepärg

  Puhhide õpetaja

  s. 29. märts  

  Triin.Tammeparg@magda.edu.ee 

  Liilia Kotkas

  muusikaõpetaja/liikumisõpetaja

  s. 17. november

  Liilia.Kotkas@magda.edu.ee

  Ly Piirsoo

  Krõllide õpetaja

  s. 29. juuni

  Ly.Piirsoo@magda.edu.ee

  Mare Laks

  Mutionude õpetaja

  s. 24. jaanuar

  Mare.Laks@magda.edu.ee

  Maria   Arikainen 

  Krõllide õpetaja

  s. 06. aprill

  Maria.Arikinen@magda.edu.ee

  Marika Taarna

  Sipsikute õpetaja

  s. 28. september

  Marika.Taarna@magda.edu.ee

  Marge Liivoja

  Pöial - Liisi õpetaja

  s. 29. mai

  Marge.Liivoja@magda.edu.ee

Uve Kõiv

Pöial Liisi rühma õpetaja assistent    

s. 01. juuni

  Uve.Koiv@magda.edu.ee

  Pille Jänes

  Mutionude õpetaja

  s. 11. november

  Pille.Janes@magda.edu.ee

Eike Jamul

  Sipsiku rühma õpetaja assistent

s 12. juuni

  Eike.Jamul@magda.edu.ee   

 

Õpetaja abid

Maarja

Puhhi õpetaja abi                                                  

s. 15. jaan.         

 

Lilian

Sipsiku õpetaja abi

s. 15. juuli

Kylliki

Krõllide õpetaja abi

s. 02. juuli

 

Mare

Mutionu õpetaja abi        

s. 06. juuli

 

Anu

Muumide õpetaja abi

s. 31. juuli

 

Urve

Pöial – Liiside õpetaja abi

s. 07. august

 

 

 

Tugipersonal

  Tatjana Rumjantseva

 kokk

  s. 28. detsember

  Julia Rumjantseva

 kokk

  s. 27. juuli

 

 

 

Viimati muudetud: 03.10.2018