Tallinna Magdaleena Lasteaia rühmad 2016/2017 õppeaastal

Sipsik (1,5 - 2 aastased lapsed); 

Õpetajad:

Marika Taarna Marika.Taarna@magda.edu.ee 

Eike Jamul Eike.Jamul@magda.edu.ee  

Õpetaja abi: 

Rühma tööaeg 8:00- 18:00

Rühma tel: (+372) 53461950

Rühma meiliaadress: sipsik@magda.edu.ee

Muumid (4-6 aastased lapsed) 

Õpetajad:

Katrin Leetna Katrin.Leetena@magda.edu.ee

Heli Kuusmik Heli.Kuusmik@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Anu Mäe

Rühma tööaeg 7:00 - 18:00

Rühma tel: (+372) 53081293

Rühma meiliaadress: muumid@magda.edu.ee

Krõll (5 - 7 aastased lapsed)

Õpetajad:

Maria Arikainen Maria.Arikainen@magda.edu.ee

Ly Piirsoo Ly.Piirsoo@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Kylliki Laks

Rühma tööaeg 8.00 - 19.00

Rühma tel: (+372) 53618199

Rühma meiliaadress: kroll@magda.edu.ee

Puhh (2 - 3 aastased lapsed) 

Õpetajad:

Ingrid Saar Ingrid.Saar@magda.edu.ee

Marit Aus Marit.Aus@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Sirely Kasela

Rühma tööaeg 8:00 - 18:00

Rühma tel:  (+372) 53232786

Rühma meiliaadress: puhh@magda.edu.ee

Mutionu (3-4 aastased lapsed)

Õpetajad:

Pille Jänes Pille.Janes@magda.edu.ee

Liina Käärik Liina.Kaarik@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Mare Vagula

Rühma tööaeg 8.00 - 18.00

Rühma tel:  (+372) 53425413

Rühma meiliaadress: mutionu@magda.edu.ee

Pöial - Liisi  (2- 3 aastased lapsed)

Õpetajad:

Ülle Utsal Ulle.Utsal@magda.edu.ee

Uve Kõiv Uve.Koiv@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Erika Naur

Rühma tööaeg 8:00 - 18:00

Rühma tel: (+372) 53064360

Rühma meiliaadress: poial-liisi@magda.edu.ee

 

Lehekülge haldab:
Elen Kõima, direktor
6561469; direktor@magda.edu.ee

 

Viimati muudetud: 06.02.2020