Tallinna Magdaleena Lasteaia rühmad 2016/2017 õppeaastal

Sipsik (1,5 - 2 aastased lapsed); 

Õpetajad:

Marika Taarna Marika.Taarna@magda.edu.ee 

Eike Jamul Eike.Jamul@magda.edu.ee  

Õpetaja abi: Merilyn Rego

Rühma tööaeg 8:00- 18:00

Rühma tel: (+372) 53461950

Muumid (4-6 aastased lapsed) 

Õpetajad:

Katrin Leetna Katrin.Leetena@magda.edu.ee

Heli Kuusmik Heli.Kuusmik@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Anu Mäe

Rühma tööaeg 8:00 - 18:00

Rühma tel: (+372) 53081293

Krõll (5 - 7 aastased lapsed)

Õpetajad:

Maria Arikainen Maria.Arikainen@magda.edu.ee

Ly Piirsoo Ly.Piirsoo@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Kylliki Laks

Rühma tööaeg 8.00 - 19.00

Rühma tel: (+372) 53618199

Puhh (2 - 3 aastased lapsed) 

Õpetaja:

Ingrid Saar Ingrid.Saar@magda.edu.ee

Õppetaja assistent:

Marit Aus Marit.Aus@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Laura Ehin

Rühma tööaeg 8:00 - 18:00

Rühma tel:  (+372) 53232786

Mutionu (3-4 aastased lapsed)

Õpetajad:

Pille Jänes Pille.Janes@magda.edu.ee

Mare Laks Mare.Laks@gmail.com

Õpetaja abi: Mare Vagula

Rühma tööaeg 7.00 - 18.00

Rühma tel:  (+372) 53425413

Pöial - Liisi  (2- 3 aastased lapsed)

Õpetajad:

Marge Liivoja Marge.Liivoja@magda.edu.ee

Uve Kõiv Uve.Koiv@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Erika Naur

Rühma tööaeg 8:00 - 18:00

Rühma tel: (+372) 53064360

 

Lehekülge haldab:
Elen Kõima, direktor
6561469; direktor@magda.edu.ee

 

Viimati muudetud: 06.09.2019