Lasteaias töötavad

0978.jpg

Andekas ja loominguline kollektiiv:

 

Lasteaia töötajad:

Logopeed Kristi Käärik - Kristi.Kaarik@meelespea.edu.ee

Muusikaõpetaja Aire Sibbul - Aire.Sibbul@meelespea.edu.ee

Liikumisõpetaja Anneli Lõokene - Anneli.Lookene@meelespea.edu.ee

Kunstiõpetaja Rosi Rawat - Rosi.Rawat@meelespea.edu.ee 

Ujumisõpetaja Inna Adami - Inna.Adami@meelespea.edu.ee 

Rühmade personal:

Mõmmikud (sõime rühm, A-korpus I. korrus) 

õpetaja Julia Prohhorova

õpetaja Reet Raudsepp

õpetaja abi Irada Gusseinova

Pesamunad (sõime rühm, B-korpus I. korrus)  

õpetaja Marina Nuia

õpetaja assistent Katrin Vokka

õpetaja abi Liudmyla Gramiak

Jänkukesed (sõime rühm, B-korpus I. korrus)

õpetaja Cärol Kralla

õpetaja Ulvi Pai

õpetaja abi Maret Õismaa

Naksitrallid (sobitusrühm, A-korpus I. korrus)

õpetaja Anneli Aasamets

õpetaja Kerli Aasa

õpetaja abi Aina Peterson

Pokud (sõime rühm, A-korpus I. korrus)

õpetaja Angelika Borunova

õpetaja Krete-Kristin Aruste

õpetaja abi Merilin Mäesalu

Päikeselapsed (aiarühm, A-korpus II.korrus)

õpetaja Liisi Kanarbik

õpetaja Marilin Hioväin

õpetaja abi Rea Mägi

Kuldkalakesed (aiarühm, A-korpus II.korrus)

õpetaja Laura Laube

õpetaja Monika Tropp

õpetaja abi Anni Mänd

Mesimummid (aiarühm, A-korpus II.korrus)

õpetaja Geiri Lokotar

õpetaja Monika Suls

õpetaja abi Jaana Korzunov

Lepatriinud (aiarühm, A-korpus II.korrus)

õpetaja Dagmar Lehis

õpetaja assistent Tetiana Klymenko

õpetaja abi Pauliine Uint

Naerulinnud (aiarühm, B-korpus II.korrus)

õpetaja Terje Vandmann

õpetaja Marika Juus

õpetaja abi Ene Alamaa

Sipsikud (aiarühm, B-korpus II.korrus)

õpetaja Kätlin Valge

õpetaja Jaanika Reinik

õpetaja abi Merike Mets

Õiekesed (aiarühm, B-korpus II.korrus)

õpetaja Kadri Karm

õpetaja Milja Lilleväli

õpetaja abi Kadi Labo

Pererühm (aiarühm, B-korpus II.korrus)

õpeteja Monika Katsev

õpetaja Maire-Mall Laev

õpetaja abi Ülle Järvela

Õpetaja abi basseinis:

Maia Meženina 

 

Köögi personal:

Kristine Klettenberg

Anna Martõnova

Mari Rebane

Majahoidja: Oleg Aksjonov

Juhtkond:

direktor Kristina Märks

õppealajuhataja Ülle Pais

direktori asetäitja majanduse alal Getter Kulberg

Viimati muudetud: 17.04.2019