Sipsikud

sipsikud.png

Aiarühm (laste vanus 6-7a.)

Sipsikute rühm on avatud 7.15 – 17.45

Rühmas töötavad:

õpetaja Kätlin Valge katlin.valge@meelespea.edu.ee

õpetaja Jaanika Reinik  jaanika.reinik@meelespea.edu.ee

õpetaja abi Merike Mets

Hoolekogu liige:

Christian Adami  hoolekogu@meelespea.edu.ee

 

Rühma e-list: sipsikud@meelespea.edu.ee

Listis saavad kirju saata- ja lugeda rühmalistiga liitunud lapsevanemad, rühmaõpetajad ja juhtkonnaliikmed.

Rühma listiga liitumiseks palun saada e-mail juhtkonna e-maili aadressil info@meelespea.edu.ee

(Listiga liitumiseks palume märkida vanema nimi ja e-maili aadress, lapse nimi ja rühm).

Täiendavate küsimustega palume pöörduda juhtkonna poole: 6571167

Palume lõunauinaku ajal mitte helistada rühma uksekella! 

Päevakava

7.15 – 9.00 laste vastuvõtmine, mäng
8.30-9.00 hommikusöök
9.00 - 10.30 kavandatud õppe-ja kasvatustegevused
10.30 – 12.10 õues viibimine,liikumismängud
12.30-13.00 lõunasöök, ettevalmistus magamaminekuks
13.00 - 15.00 lõunauinak
15.00 – 16.00 kavandatud õppe-ja kasvatustegevused
16.00 – 16.30 õhtuoode
16.30 – 17.45 laste mäng, vaba tegevus 
17.45-19.00 valverühm “Naksitrallide” rühmas (A korpus, I. korrus)

Info:   Palume arvestada, et hommikusöögiks kulub lapsel vähemalt 10 min. Kell 9.00 algavad hommikused tegevused.

Õppetegevused:

 

Õppetegevused:

Esmaspäev:

9:00-10:00 Kunst (õp.Rosi Rawat)

Hommikuringis:  Keel ja kõne, Mina ja Keskkond

12:00-12:30 Muusika (õp. Aire Sibbul)

Teisipäev:

Hommikuringis: Keel ja kõne, Mina ja keskkond

15:30-16:00 Liikumine saalis (õp. Anneli Lõokene)

Kolmapäev:

Hommikuringis: Matemaatika, Mina ja keskkond

10:30-12:00 Ujumine (õp. Inna Adami)

11:30-12:30 Kunst (Õp. Rosi Rawat) 

Neljapäev:

Hommikuringis: Keel ja kõne, Matemaatika

11:00-12:30 Ujumine (Õp. Inna Adami)

Reede:

Hommikuringis: Keel ja kõne, Kunst

11:00 Liikumine õues (Õp. Anneli Lõokene)

12:00 Muusika (õp. Aire Sibbul)


Huviringid:

Iluvõimlemine: Esmaspäeval ja kolmapäeval kell 16:35-17:15

Kunstiring: Teisipäeval kell 16:00-16:45

Laste üldarendav liikumistrenn: Teisipäeval ja neljapäeval kell 17:20-18:00

Muusikaring: Kolmapäeval kell 15:15-16:00

Inglise keel: Neljapäeval kell 16:00-16:45

Robootika: Reedel kell 16:45-17:45

 

 

Viimati muudetud: 08.01.2018