Tööpakkumised

1. Pakume tööd õpetaja abile:

*Rühmaruumide koristamine
*Laste abistamine õppe- ja kasvatustegevustes
*Laste õues viibimisel koostöös õpetajaga laste järelevalve tagamine
*Laste toitlustamine
*Tööle asudes on nõutav kehtiv tervisetõend.

Pakume:

Sõbralikku kollektiivi, mitmekesist ja loomingulist tööd.

Kontakt:

tel. 503 7805, 657 1167
e-mail info@meelespea.edu.ee

2. Pakume tööd õpetajale:

Põhilised ootused kandidaadile leab siit.

Õpetaja kvalifikatsioonile vastavus (või alushariduse eriala omandamine).
Arvuti oskus: Microsoft Office programmid, internet.
Omadused: positiivne ellusuhtumine, kohusetunne, paindlikkus, usaldusväärsus, abivalmidus, rõõmsameelsus.
Tööle asudes on nõutav kehtiv tervisetõend.

Pakume:

Sõbralikku kollektiivi, mitmekesist ja loomingulist tööd. Võimalust osaleda rahvusvahelistes projektides ja koostööprojektides teiste haridusasutustega.

Kontakt:

3. Pakume tööd asendustöötajatele:

Õpetaja abi ametikohale
Õpetaja ametikohale
Õpetaja assistendi ametikohale

Asendustöötaja asendab haiguslehel/puhkusel viibivaid töötajaid.

Kontakt:

tel. 657 1167

4. Pakume tööd logopeedile ja/või eripedagoogile:

Töö kirjeldus:

Kõnehäirete varajane väljaselgitamine. Kõnearengu uurimine lastel alates kolmandast eluaastast.
Koostöös lasteaia logopeediga individuaalse ja grupitöö läbiviimine kõnehäiretega ja erivajadustega lastega. AEV lastele individuaalse arenduskava koostamine.

Pakume:

Kontakt:

Viimati muudetud: 03.10.2019